Esra Erol ifşa oldu işte şok gerçekler

Bir zamanlar Ahu Tuğba ile adında sıkça söz ettiren Meriç Erkan’dan şaşırtıcı izdivaç itirafı geldi.

Esra Erol ifşa oldu işte şok gerçekler

ATV ekranının sevilerek izlenen evlilik programını Esra Erol’da yı ifşa eden Meriç şok edecek itiraflarda bulundu.

Esra Erol’a katılan ve programdan olaylı bir şekilde ayrılan Meriç Erkan'dan şaşırtıcı iddialar gelirken bu iddialara sunucu Esra Erol’un nasıl tepki vereceği de merak konusu. 

Meriç Erkan evlilik programları adı altında oradaki gözde ve revaçta olan oyunculara haftalık para ödendiğini ve insanların evlilik programı adı altında yüzde doksanının kurgu olduğunu tamamen dizi konseptine geçmiş oyunlarla halkı kandırarak gerçekmiş edasında servis edildiğini belirtti.

Meriç Erkan sözlerine şu şekilde devam etti “Biz de şov adamıyız evlendirilmemiz düşünüldü ilk başta ve ciddi bir şekilde lanse edildim. Reytinglerin düştüğü zamanlarda benden eski ekran kimliğimden esintiler istendi. Dans etmem çılgın çılgın hareketlere bürünmem söylendi. Olayın akışında bu mekanizmanın bir parçası oldum” dedi.

Meriç Erkan, 50 yaşına geldiğini belirterek bu türlü programlarda evlilik ihtimalinin varsa bile ortadan kalktığının farkına vardığını söyledi. Bu kurgunun içerisinde yer aldığı için pişman olduğunu ve eve gidince huzurlu uyuyamadığını belirten Meriç Erkan 'Allah bir tövbeyi o günahı tekrarlamamak kaydıyla yaptığında seni affediyor. Ben de bu tarz programlarda asla bir daha yer almayacağıma Türk halkı önünde söz veriyorum ve Türk halkından af diliyorum.

Belki bana kızacaklar ama artık kafamı bu haberden sonra yastığa rahatça koyabileceğim.. Üzüldüğüm tek şey Türk halkının Türk milletinin bu şekilde kutsal bir müessesiyi baz alarak insanların kandırılması. Oysa ki içeride hakikaten evlenen çiftlerin geri plana atılıp revaçta olan ve her hafta para alan çiftlerin öne çıkarıldığı bir program yapılması ve insanların zamanını boşa tüketiyor olması. Bu örgünün içerisinde yer aldığım için çok pişmanım” açıklamasında bulundu. Bu iddialara Esra Erol cephesinden nasıl bir açıklama geleceği ise merak konusu.

Meriç Erkan’dan şaşırtıcı izdivaç itirafı Meriç Erkan itiraf etti Esra Erol ifşa oldu Esra Erol Esra Erol'u ifşa etti Esra Erol hakkında ki tüm gerçekleri anlattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında