Esmer ünlü çiftin sarışın bebekleri fenomen olma yolunda

Esmer ünlü çifti Bülent Emrah Parlak ile Burcu Parlak'ın sarışınlığı ve mavi gözleri ile dikkat çeken kızları Lisa, sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerliyor.

Esmer ünlü çiftin sarışın bebekleri fenomen olma yolunda

Esmer ünlü çifti Bülent Emrah Parlak ile Burcu Parlakın sarışın kızları Lisa, sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerliyor.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; ekranların sevilen komedi programlarından Çok Güzel Hareketler Bunlar ile şöhrete kavuşan ünlü oyuncu Bülent Parlak ile eşi Burcu Gönder Parlak’ın şarısın ve mavi gözlü kızları Lisa, iklinin takipçileri tarafından çok sevilerek neredeyse  sosyal medyada fenomen haline geldi.

8 yıllık birlikteliklerinin ardından dünya evine giren esmer çiftin  2016 yılında dünyaya giren sarışın bebekleri  Lisa sarışınlığı ve mavi gözleri ile sosyal medyada oldukça seviliyor.

Babası Bülent Emrah Parlak tarafından   sık sık fotoğraflarını paylaşılan Lise bebek  annesi Burcu Gönder tarafından : "İlk anneler günüm..ahh lisa kızım, seninle uyandığım kokunu duyduğum her gün bir kutlama bana. Ne ben sensiz, ne sen bensiz kal bu dünyada. Canım kızım, lisam sevgini kelimelere dökeyim diyorum dilim dolanıyor binlerce kelime kifayetsiz... Susuyorum sadece bakıyorum bu sefer kalbim dile gelip coşuyor, nefesim kesiliyor, gözlerim bir çağlayan ne yapsam ele veriyorum.. Seni çok seviyorum demek bile anlatamıyor seni çok sevdiğimi” sözleri ile karşılanmıştı.

bülent emrah parlak burcu parlak çok güzel hareketler bunlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor