Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Tipi si sevgilisi ile yakalandı

İddalara göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Tipi karakteri Savaş Özdemir sevgili ile yakalanınca ne yapacağını bilemedi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Tipi si sevgilisi ile yakalandı

Ekranların efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın Tipi ‘si i sevgilisi ile yakalanınca fen afalladı. 
Özel bir magazin haber gazetesinde yer alan habere göre; Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz’ın  Tipi’si Savaş Özdemir dün akşam bir cafe de sevgili ile görüntülendi.

Habere göre görüntülendiğini fark eden Özdemir kendisinin ve sevgilisinin yüzünü gizleyerek mekan sahibinden cafenin arka kapısından çıkmak için ricada bulundu.

Sevgilinin kim olduğunun henüza bilinmemesi ile birlikte söylentilere göre bu durum sosyal medya da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları tarafından oldukça büyük bir merakla karşılandı.

Savaş Özdemir Kimdir?

1970 İstanbul doğumlu olan Savaş Özdemir, eğitim hayatını , Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 

Mezun olmasının ardından oyunculuk hayatına ilk kez, Süper Baba dizisi ile  adım atan Savaş Özdemir sonraki yıllarda da Yasemince, Mavi Düşler, Avrupa Yakası, Eylül, Sinekli Bakkal, Kuzey Rüzgarı, Adanalı gibi bir çok başarılı  projeler de yer almıştır.

Özdemir son olarak ise ekranların büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın efsane karakterlerinden Tipi  karakterine hayat vermektedir.

 

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz tipi eşkiya dünyaya hükümdar olmaz tipi savaş özdemir tipi kimdir savaş özdemir kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor