Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi’yi Euro bitirmiş

ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Suzi’sinin neden diziden ayrıldığı belli oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi’yi Euro bitirmiş

EDHO’nun kadrosuna katıldığı günden itibaren tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Meryem Üzerli’yi meğerse Euro bitirmiş.

Yeni sezona başlayan dizide Meryem Üzerli’nin olmasının hayranlarını üzülmesine neden oldu. Bunun üzerine diziden ayrıldığını duyuran Üzerli’nin asıl ayrılma nedenin Euro olduğu ortaya çıktı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başarılı bir performans gösteren Uzerli bu projede boy göstermek istemesine rağmen sürpriz bir şekilde kadrodan çıkarılmıştı. Bu sürpriz gelişmenin ardında yatan sebep ise Uzerli'nin bölüm ücreti, Euro bazında olduğu için sıkıntı yaşandı. Euro, TL karşısında sürekli olarak değer kazanınca şirket yeni sezona Suzi’siz başlamaya karar verdi. 

Meryem Üzerli Kimdir?
12 ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde doğmuştur. Tam adı Meriem Sahra Uzerli olan Meryem Uzerli’nin babası Hüseyin Uzerli Türk annesi Alman Ursula’dır.

Gençliğinde Hamburg’a yerleşip Schauspielstudio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldı. Berlin başta olmak üzere Hamburg ve Kassel’in de içinde bulunduğu Almanya’nın önemli merkezlerinde tiyatrolarda oynadı.

5 Ocak 2011'de yayına başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncu seçmelerinde; 8 ay süren seçmeler sonrasında Hürrem rolünü Meryem Uzerli canlandırmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu ekranların aranan isimleri arasına girmeyi başardı. Son olarak ise ATV ekranının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Suzi karakterine can verdi.

Meryem Üzerli Kimdir? EDHO Suzi diziden neden ayrıldı Suzi Euro Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor