Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'da Mecburi Veda !

Yeni sezon için geri sayıma başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi'nin yeni yayın döneminin ilk bölümünde bir isim veda edecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'da Mecburi Veda !

ATV'de ekranlara gelen ve son yılların en fazla izlenen dizileri arasında zirvede yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'da yeni yayın dönemi ayrılıkla başlıyor. Dizide 2 sezondur görev alan isim, bundan sonra dizide yer almayacak.

Kayseritempo.org sitesi editörleri tarafından yapılan inceleme ve derlemeye göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni sezonunda Zeyno Çakırbeyli karakterini canlandıran Ece Hakim olmayacak. Dizinin açılış bölümünde Hızır Reis'e yapılan suikastte öleceği iddia edilen Ece Hakim'in Tam burslu olarak Harward ünüversitesini kazanması nedeniyle eğitimine yön vermek için diziden ayrılmak zortunda kaldığı öğrenildi.

Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, başrollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Özsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Aplaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Kenan Çoban (Fahri), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa) ve Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan) ve son olarakta Zara (Gönül) gibi bir çok önemli ismin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi'nden daha önce de Meryem Uzerli (Suzan Suzi) ayrıldığını açıklamıştı.

Kayseri Tempo haber sitesinin konuyla ilgili bilgi akışından yararlanarak oluşturduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisiyle ilgili gelişmeler yine haber sitemizden takip edilbilecek.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO ayrılık Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ayrılık EDHO 72. Bölüm Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 72. bölüm EDHO ölen kim Zeyno Çakırbeyli Ece Hakim Ece Hakim EDHO Ece Hakim Eşkıya Dünyaya Hük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Günayın     2017-09-13 Bi sorun yok canım rahat ol. Herşey geçer...herşey iyi olucak inşaAllah
Günayın     2017-09-13 Günaydın canım☺
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı