Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 74. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

ATV ekranının sevilerek izlenen ve yakından takip edilen dizisi olan EDHO’da sular durulmuyor.  Yayınlanan 74. yeni bölüm fragmanında Hazar’ın kendisinden istediği silahı yapan Servet, bu olayı tüm İstanbul’da duyulması sonucu aracına yerleştirilen bomba ile birlikte ölümle burun buruna gelecek.

EDHO 73. Bölümde Neler Yaşamıştı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan 73. Bölümünde, Hızır Çakırbeyli’nin kızını defnettiği sahne izleyenleri gözyaşlarına boğmuştu. Kızını kaybetmesi ile birlikte, kızının katillerinin peşine düşen Hızır Çakırbeyli bu konuyla ilgili masadakilerden de yardım istemişti. Katili bulmakta kararlı olan Hızır, katil ile ilgili bütün ipuçlarını birleştirmeye başlamıştı. Katilin bulması karşılığında Meryem ile Hızır pazarlığına oturan Ceylan ise Hızır’ı elde edebilmek için çevresinden yardım istemeye başlamıştı. Ceylan’ın görüştüğü isimler ise Zeyno’nun katilini bulmaları karşılığında Ünal Kaplan’nın masasında yer almayı şart koşmuşlardı. Bir zaman kendi kızını da kaybeden Ünal Kaplan’da katilin bulunması için Çakırbeyli ailesinin yanında yer almayı teklif etmişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor