Eskişehir | Osmangazi Universitesi kana bulandı.. Kimler öldü

Eskişehir'deki Osmangazi Üniversitesi'nde 4 öğretim görevlisi öldürüldü. Osmangazi Üniversitesi içerisinde yaşanan bu olayda katil belli oldu. Volkan Bayer kim. Öldürülen kimler

Eskişehir | Osmangazi Universitesi kana bulandı.. Kimler öldü

Eskişehir'de bulunan Osmangazi Üniversitesi kana bulandı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde, bir öğretim görevlisinin silahlı saldırısını sonucu 4 öğretim görevlisinin hayatını kaybettiği, şüphelinin polis tarafından yakalandığı bildirildi.

Katil kim?
Edinilen bilgilere göre Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yaşanan olayda; bazı kişilerin FETÖ ile ilişkili olduğu iddiası ile şikayette bulunduğu gerekçesi ile hakkında soruşturma açılan araştırma görevli Volkan Bayer, elindeki silah ile Dekan Yardımcısı, Fakülte Sekreteri, Öğretim Üyesi ve Okutmana ateş açtı. Çıkan kurşunlar neticesinde 4 kişi hayatını kaybetti.

Saldırıyı gerçekleştiren Volkan Bayer  isimli katil zanlısının, emniyet güçleri tarafından yakalanarak emniyet müdürlüğü cinayet büro amirliğine götürüldüğü alınan bilgiler arasında.

Kimler öldü?
Alınan bilgilere göre, Volkan Bayer'in silahından çıkan kurşunlar neticesinde Dekan Yardımcısı Fatih Özmutlu, Mikail Yalçın, araştırma görevlisi Yasin Armağan ve Serdar Çağlak hayatını kaybetti.

Sınavlara ara
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde eğitim öğretime ara verildi. Prof.Dr.Hasan Gönen, katil zanlısı hakkında daha önce soruşturma olduğunu ifade ederek, Hafta başına kadar sınavlara ara verildiğini ve hafta başında yeniden karar verileceğini sözlerine ekledi.

Eskisehir osmangazi universitesi osmangazi universitesi cinayet Volkan Bayer cinayet Volkan Bayer katil Hasan Gonen Serdar Çağlak Yasin Armağan Fatih Özmutlu Mikail Yalçın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza