Eser Yenenler kariyerinin sonuna geldi

Son zamanlar da magazin gündeminden düşmek bilmeyen Eser Yenenler’e şok üstüne şok.

Eser Yenenler kariyerinin sonuna geldi

Yaptığı çapkınlıklarla magazin gündeminden düşmek bilmeyen Eser Yenenler bu durumdan dolayı zor günler yaşıyor.

Ünlü popçu Murat Boz'la birlikte Candan kardeşlerle kaçamak yaptığı iddia edilen Eser Yenenler'in, peş peşe çıkan söylentiler nedeniyle kariyerinin etkilendiği iddia edildi.

Diğer yandan Murat Boz olayından sonra Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un evliliğinin sonlanmasında da adı geçen Eser Yenenler, zor günler yaşıyor.

Önce Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte sunduğu '3 Adam' programı yayından kaldırılan Eser Yenenler, ardından Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdı. Son olarak jüri üyeliği yaptığı 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında da üstü çizildiği iddia edilen Yenenler'e, yakın arkadaşları İbrahim ve Oğuzhan'ın da çektikleri filmde yer vermediği söylendi.

Eser Yenenler Kimdir?
14 Şubat 1984 tarihinde Bursa‘da doğmuştur. 11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve ortaokulu Bursa’da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan‘ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak’ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı. BKM Mutfak’tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV’de 3+1 programına başladı. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Özgü Namal ile birlikte jüri üyeliği yapmaktı.

2015 yılında TV8 kanalında yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği Yetenek Sizssiniz 2015 programında, Eser Yenenler, Seda Bakan ve Ali Taran ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.  Birçok projede yer alan oyuncu kariyerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Eser Yenenler Kimdir? Eser Yenenler'e darbe üstüne darbe Eser Yenenler'e şok Eser Yenenler'in kariyeri bitti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor