Ertuğrul Sağlam İstifa Etti

Süper Lig'de 4 Maçta 4 puan toplayan ligin yeni ekibi Yeni Malatyaspor'da Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, görevini bıraktı.

Ertuğrul Sağlam İstifa Etti

Süper Lig'de oynadığı 4 karşılaşmada 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi alan Yeni Malatyaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti. Takım içerisinde bazı olumsuzluklar nedeniyle tepkisiz kalamadığı öğrenilen Sağlam'ın, istifa ederek tüm alacaklarından da feragat ettiği bilgisine ulaşıldı.

YERİNE HAMZAOĞLU:
Bu hafta sahasında Bursaspor'u konuk edecek olan Yeni Malatyaspor'da görevini bırakan Ertuğrul Sağlam'ın yerine Bursaspor karşılaşmasında yardımcı hoca görev alacakken, bir yandan da yönetim yeni teknik patron arayışları için çalışıyor. Hamza Hamzaoğlu ismi üzerinde yoğunlaşan ve bu ismi ikna etmeye çalışan Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın gidişinin altında yatan sebebin fikir ayrılıkları olduğu iddiası yatıyor.

"FİKİR AYRILIKLARI BU SONUCU KAÇINILMAZ KILDI"
İstifasıyla ilgili bir açıklama yapan Ertuğrul Sağlam, "15 Haziran'da başladığım Evkur Yeni Malatyaspor teknik direktörlüğü görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Son derece olumlu bir enerji ile başladığımız bu değerli görevde çok net bir şekilde sportif yapılanma, transfer sürecindeki seçimler ve kadro planlaması noktasında yaşadığımız fikir ayrılıkları bu sonucu kaçınılmaz kılmıştır. Antrenman ve kamp tesislerinin verilen sözlere rağmen halen bitirilememesi ise bizim futbolcu kardeşlerimize mahcup olmamıza yol açmış, bu da ayrılık kararımızda belirleyici olmuştur" dedi. 

AK PARTİ'YE TEŞEKKÜR:
Sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini vurgulayan Ertuğrul Sağlam sözlerine şöyle devam etti, "Başarının olmazsa olmazı, fikir birlikteliğinin sağlanabilmesinin mümkün görünmediği gerçeği ile sözleşmemde yazılı olan tek taraflı fesih bedelini de ödeyerek bu kararı almış bulunmaktayım. Görevde kaldığımız süre içerisinde desteklerini esirgemeyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur Çalık başta olmak üzere bütün Malatya halkına, her fırsatta bize sevgilerini hissettiren futbolseverlere ve sezonun başından bu yana zor şartlarda mücadelelerini sürdüren futbolcu kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah Yeni Malatyaspor yıllardan sonra mücadele ettiği Süper Lig serüveninde hak ettiği güzel günlere kavuşacaktır."

Yeni Malatyaspor Evkur Yeni Malatyaspor Ertuğrul Sağlam Ertuğrul Sağlam istifa Ertuğrul Sağlam istifa etti Evkur Ertuğrul Sağlam malatyaspor ertuğrul sağlam yeni malatyaspor ertuğrul sağlam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı