Erol Bedir'den Emre Bol'a tokat gibi yanıt

A Spor'daki programda Kayserispor'un iyi bir takım olmadığını ifade eden Emre Bol'a Kayserispor Başkanı Erol Bedir sert bir yanıt verdi.

Erol Bedir'den Emre Bol'a tokat gibi yanıt

A Spor'da yayınlanan Spor Ajansı programında Kayserispor için, "Kayserispor, Galatasaray'ı takip ediyor. Kayserispor ligde 4. sırada. Bence Kayserispor dördüncülüğü hakeden kalitede bir takım değil. Galatasaray oynuyor, ardından Kayserispor oynuyor. Nasıl Galatasaray'ın durumu suni ise Kayserispor'un da durumu suni. Önümüzdeki haftalarda bunu göreceğiz" şeklinde konuşması Kayserispor Başkanı Erol Bedir'i adeta çileden çıkardı.


Bedir: Hasta zihniyet
Programa telefon bağlantısı ile katılan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Anadolu takımlarının çıkıyını sürpriz, şaka, suni olarak nitelendiren hasta bir zihniyet var ve bol keseden atılıyor. Olayı sadece ve sadece büyük takımları takip edenlere bağlamak çok yanlış. Emre kardeşime yakışmadı. Eğer Emre kardeşim, baştan beri Kayserispor'u takip etseydi 12 puandan nerelere gelindiğini, içerde dışarda şampiyon olmuş tüm takımları mağlup ettiğimizi, sezon sonunda en erken transfer dönemini bitirip kamp yaptığını takip etseydi, bizi küçümsemezdi. Çıkışımız sürecek, düşüş de olacak ama bunu suni olarak görmek yanlış" açıklaması yaptı.


Erol Bedir: Oturduğun yerden..
Fotomaç Gazetesi spor yazarı Emre Bol'un araya girerek "Boşu boşuna alınganlık yapıyorsunuz" demesi üzerine Başkan Erol Bedir, "Siz boşu boşuna konuşmuyorsunuz, ben de boşu boşuna alınganlık yapmıyorum. Lütfen benim adıma da karar vermeyin. Ben tıp doktoruyum. İnsanların yüzünden de ne konuştuğunu anlarım. Oturduğunuz yerden takımımın kalitesi hakkında konuşamazsın" diye sert çıktı.


Bedir: Kolay ceviz değiliz
Fenerbahçe iye ligin 10. haftasında oynanacak maç için de, "Her maçımızı kazanmak arzusundayız. Ligin devre arasına kadar 25 puanı bulmak istiyoruz. Bu puana ulaşmadan bize rahat uyku yok. Bu puanı yakalarsak devre arası için farklı planlarımız olacaktır. Fenerbahçe'nin gücünü kuvvetini biliyoruz ama kolay ceviz olmadığımızı düşünüyoruz" dedi. Bunun üzerine Emre Bol'un "Kayserispor'un kolay ceviz olup olmadığını bu haftadan itibaren göreceğiz" deyince Başkan Bedir, "Gözümüz aydın olur" diye tepki gösterdi.Bedir: Çok üzülürsün
Programın moderatörünün Emre Bol'un Kayserispor ile ilgili kurduğu "Bence Kayserispor dördüncülüğü hakeden kalitede bir takım değil" cümlesini tekrar etmesi üzerine Emre Bol, "Bence Kayserispor, Beşiktaş'tan Fenerbahçe'den Başakşehir'den daha kaliteli bir takım değil. Keşke başarısını sürdürse keşke şampiyon olsa" deyince bu kez lafa giren Erol Bedir, "Çok üzülürsünüz o zaman yaa" diye cevap verdi. 


Bedir: Seni niye tanıyayım
Emre Bol, "Başkanım üzülmem, sevinirim. Siz beni tanımıyorsunuz, arkadaşlar beni tanırlar" deyince Başkan Bedir adeta tokat gibi bir yanıt vererek, "Ben, seni niye tanıyayım. Seni tanımak zorundamıyım. Saydığın takımların hepsini yendim. Futbol sahada oynanıyor kardeşim, sahada. Ben sana gazetecilik öğretmeyim. Şu an 9 maç oynanmış. Ligde şu an 4. sıradayız. Başarımız devam ederse buralarda kalırız, başarılı sonuçlar alamazsak gerileriz. Bu, bu kadar basit. Hangi okul mezunu olduğunu bilmiyorum ama kalite, çok farklı bir şeydir. Lütfen sözlüğe bakın. Biz o saldığın takımlar kadar para harcamadık. Bunu diyebilirsiniz ama kalite diyemezsiniz" diye konuştu.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Kayserispor Başkanı Erol Bedir Erol Bedir Emre Bol tartışması A Spor Erol Bedir A Spor Spor Ajansı Spor Ajansı Erol Bedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu