Advert

Erkekler bu seks pozisyonlarına dikkat

Aslında yatak odasında yapılan birçok seks pozisyonunun erkeklerin sağlığı açısında oldukça önemli olduğu açıklandı.

Erkekler bu seks pozisyonlarına dikkat

Bilim insanlarının yaptığı araştırmalar sonucu yatakta erkekler için en tehlikeli olan seks pozisyonlarını ortaya çıktı.
Bilimsel bir makaleden çıkan sonuçlara göre dünyanın en tehlikeli pozisyonları belli oldu. İşte ereklerin yatakta dikkat etmesi gereken o seks pozisyonları.

Tıp alanında yaşanan gelişmeleri okuyucularına duyuran International Journal of Impotence Research dergisinde yer alan makalede en çok sakatlığın meydana geldiği seks pozisyonları belirlendi.

“Cinsel ilişki pozisyonu ve şiddetli penis faktürü (kırılması)” başlıklı makalede doktorların uyarıları ve konuyla ilgili istatistikler açıklanıyor.Erkekler için tehlikeli seks pozisyonları.

Köpek stili pozisyonu:
Yapılan araştırmalarda en tehlikeli seks pozisyonlarından birinin “Dört ayak üzerinde” ya da “köpek stili” olarak bilinen pozisyon olduğunu belirtiliyor.

Penis kırılma vakalarından yüzde 41’inin bu pozisyondan kaynaklandığını belirten yetkililer diğer tehlikeli seks pozisyonlarını da şu şekilde sıraladılar.

Misyoner pozisyonu:
Araştırmaya göre “misyoner” pozisyonu en tehlikeli ikinci pozisyon konumunda.  Bu pozisyonda görülen vakaların oranının ise yüzde 25 olduğu kaydedildi. 

Kadın üstte erkek altta pozisyonu:
Belirtmiş olduğumuz pozisyonlara oranla kadının üstte olduğu seks pozsiyonunun en güvenli olduğu pozisyon olduğu ortaya çıkmıştır.

Köpek stili pozisyonu Misyoner pozisyonu Kadın üstte erkek altta pozisyonu Erkeklerin dikkat etmesi gereken seks pozisyonları Seks pozisyonları En sağlıklı seks pozisyonu Seks Pozisyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya.. Varsak Yaylasında 2 ceset
Antalya.. Varsak Yaylasında 2 ceset
Trabzonspor haftalar sonra...
Trabzonspor haftalar sonra...