Erkan Köstendil ve Cansu Tosun evleniyor

Ekranların sevilen iki oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil ve oyuncu sevgilisi Cansu Tosun nişan yüzüklerini taktılar.

Erkan Köstendil ve Cansu Tosun evleniyor

Yakışıklı oyuncu Erkan Köstendil oyuncu sevgilisini ailesinden istedi. Aile arasında gerçekleşen törende çiftin söz yüzükleri takıldı. 

Uzun süredir aşk yaşayan Erkan Kolçak Köstendil ve oyuncu sevgilisi Cansu Tosun evlilik yolunda ilk adımı attı. Oyuncu çift Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlandı. Sürpriz nişana oyuncu Bülent Şakrak ve eşi Ceyda Düvenci de katıldı. Ailesiyle birlikte Antalya'ya kız istemeye giden Erkan Kolçak Köstendil törenden renkli kareleri sosyal medyadan paylaştı.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?
6 Ocak 1983 tarihinde Bursa'da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Bursa'da okudu. Bursa Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonraİstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okudu ve bitirdi. Tiyatroya Tuncay ÖzinelTiyatrosu'nda başladı. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol aldı. TRT1 de gösterilen "Sakarya Fırat" dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazandı.

Orta metraj film olan "Torbacının Esrarı" adlı filmin senaryosunu yazdığı gibi çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul'da tamamladı. Yazdığı, yönettiği ve oynadığı "Karşı Cinsle Tanışma Sanatı" adlı tiyatro oyunu Isparta "sanal cafe"de sahnelenmiştir. 2014 yılında "Ulan İstanbul" dizisinde Karlos karakterini canlandırmaksıyla hafızalara yer etti.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Erkan Köstendil Erkan Köstendil evleniyor Cansu Tosun evleniyor Cansu Tosun Bülent Şakrak Ceyda Düvenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor