Erhan Petekkaya sosyal medyayı neden bıraktı

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabının kontrolü dışında yönetildiğini belirterek sorun çözülene kadar sosyal medyayı kullanmayacağını açıkladı.

Erhan Petekkaya sosyal medyayı neden bıraktı

Hesabının kontrolü dışında yönetildiğini belirten ünlü oyuncu  Erkan Petekkaya  hesabı üzerinde yaşanan problemler nedeniyle sosyal medyayı bıraktı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; sosyal medyayı kullanmayı bırakan Erkan Petekkaya, hesabı ile ilgili sorunu hayranlarına paylaştığı bir görselin altına "Hesabımda bir karışıklık var tanımadığım kişiler takip ediliyor, bazı kişiler takipten çıkarılıyor paylaşımlara insiyatifim dışında beğeniler gidiyor.

Bu sorun çözülene kadar İnstagram hesabımı kullanmayacağım. Ayrıca ben  Facebook kullanmıyorum adıma açılmış sahte hesaplardan uzak durunuz lütfen. Sevgiler saygılar." Düştüğü not ile paylaştı.

Erkan Petekkaya Kimdir?

 1970 Elazığ doğumlu olan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

Amatör olarak hazırladığı kamera şakaları programları sayesinde önceleri amatör olarak televizyon hayatına adım atan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın profesyonel olarak televizyon hayatına girişi ise Aynalı Tahir dizisi ile oyunculuğa giriş yapmıştır.

Dizide gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu sonraki yıllarda ise; Güzel Günler, Aşkına Eşkıya, Köpek, Gelincik, Gecenin Kanatları, Hanımın Çiftliği, Bahar Dalları, Sonbahar, Paramparça, Öyle Bir Geçer Zamanki başta olmak üzere birçok başarılı film ve dizi projesinde yer aldı.

erkan petekkaya erkan petekkaya kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor