Erhan Çelik'in Yeri Çabuk Doldu

Son dönemlerde yaşadığı olaylar nedeniyle Trt'den istifa eden sunucu Erhan Çelik'in yerine geçici olarak sunucu Seval Çöpür getirildi.

Erhan Çelik'in Yeri Çabuk Doldu

Eski eşi Gülben Ergen ile yaşadığı  olaylar nedeniyle TRT’den istifa eden sunucu Erhan Çelik ‘in yerine yerine, güzel sunucu Seval Çöpür getirildi.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Son dönemlerde yaşadığı olayların sonrasında ortaya atlan iddiaların TRT’ye zarar vereceğini düşündüğü gerekçesiyle TRT’deki görevinden isitifa eden sunucu Erhan Çelik’in yerine geçici olarak güzel sunucu Seval Çöpür getirildi.

Habere göre güzel sunu Seval Çöpür’nün görevine geçici olarak getirilmesinin nedeni ise; TRT yönetiminin verdiği kararla İstanbula taşıdığı Ana Haber Bülteni sunumunu yeniden Ankara’ya taşıma kararı olarak açıklanmış.

Seval Çöpür Kimdir?

1982 İstanbul doğumlu olan Seval Çöpür, eğitim hayatını Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Eğitim hayatının ardından uzun bir dönem TÜBİTAK Proje Bölümünde yer alan Çöpür’ün televizyon hayatına girişi ise ilk olarak, 2010 yılında TRT Spor kanalında sunucu olarak görev alması ile olmuştur.

Erhan  Çelik Kimdir?

1977 Ankara doğumlu olan Erhan Çelik, eğitim hayatını İşletme bölümünden mezun olarak tamamladı. Televizyon hayatına ilk kez TGRT Ankara haber bürosu muhabiri olarak adım atan Çelik, sonraki yıllarda Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” ,“reality show”, “İskele Sancak” programlarını sundu. 

27 Temmuz 2016 itibariyle TRT 1 kanalının ana haberlerini sunan Erhan Çelik 6 Ekim 2017 tarihinde TRTden ayrıldığını açıkladı.

 

erhan çelik erhan çelik kimdir seval çöpür seval çöpür kimdir trt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı