Erhan Çelik'in Trt istifasının perde arkası

Trt’den istifa eden Erhan Çelik, İstifasına gerekçe olarak ise eski eşi Gülben Ergenin kendisi üzerinden TRTye de zarar vermesini gösterdi.

Erhan Çelik'in Trt istifasının perde arkası

Gülben Ergen’in eski  eşi sunucu Erhan  Çelik bugün  twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Trt’den istifa ettiğini duyurdu.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; sunucu Erhan Çelik, eski eşi Gülben Ergen’in kendisi hakkında yaptığı söylemlerin Trt’ye zarar verebileceği gerekçesi ile istifa etti. Bugün itibariyle Trt’den istifa eden Erhan Çelik, İstifasına gerekçe olarak ise  eski eşi Gülben Ergenin kendisi üzerinden TRTye de zarar vermesini gösterdi.

Erhan Çelik Kimdir?

1977 Ankara doğumlu olan Erhan Çelik, eğitim hayatını İşletme bölümünden mezun olarak tamamladı. Televizyon hayatına ilk kez TGRT Ankara haber bürosu muhabiri olarak adım atan Çelik, sonraki yıllarda Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” ,“reality show”, “İskele Sancak” programlarını sundu. 

27 Temmuz 2016 itibariyle TRT 1 kanalının ana haberlerini sunan Erhan Çelik 6 Ekim 2017 tarihinde TRTden ayrıldığını açıkladı.

İşte Erhan Çelik'in paylaşımı;

erhan çelik erhan çelik kimdir gülben ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı