Erhan Çelik durmuyor "Ama amaç başka,kafa bulandırma, hedef saptırma"

Eski eşi Gülben Ergen'in kendisine koruma kararı aldırma gerekçesi ile mahkemeye başvurduğunu öğrenen Erhan Çelik çılgına döndü.

Erhan Çelik durmuyor

Son dönemlerde yaşanan olaylar sonrası Gülben Ergen ile eski eşi Erhan Çelik arasında sular bir türlü durulmuyor.
Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre Erhan Çelik Gülben Erhan tarafından  kendisine gönderilen ve içerisinde çocuklarının fotoğraflarının yer aldığı kartpostalın aynısından Tolga Duğles’e de gönderdiğini öğrenince o karpostalı alığ Gülben Ergen’in aracının  sileceğine yerleştirmişti.

Olay sonrası ise Gülben Ergen mahkemeye başvurarak çocuklarının can güvenliği olmadığı gerekçesiyle koruma kararı aldırdığı iddia edilmişti.

Dün akşam itibariyle Trt’den istifa ettikten sonra suskunluğunu bozan Erhan Çelik ise; bu son yaşananlarla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Sunucu Erhan Çelik’in duygularını dile getirdiği paylaşımda; "Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır.

İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var. Geçenlerde yine yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım.

Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu... Hani  manşet yaptı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz; o kartpostalda evliyken gayrı ahlaki ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı.

Meğer aynı günlerde aynı kart postalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Bu kartpostalı aracının sileceğine bırakmamdan hareketle şimdi çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş. Üstüne üstlük bunu yaşadığı gayrı ahlaki ilişkiyi sansürleyerek bir kez bile haber yapmayan yazı yazdığı grubu haber yaptırmış. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde ev ve aracına yapılan saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş.

Doğrudur, hem evde hem de sitenin her noktasında kameralar var. Bunu bağlı bulunduğu gruba haber yaptıran ama ne evine ne de arabasına saldırı görüntülerini ortaya çıkarmayan, yayınlatmayan kişi bu ülkenin görebileceği en büyük iftiracıdır. İş yargıda deyip insanları aptal yerine koyamazsınız. Madem hem ev hem de aracınıza saldırı görüntüleri var; laf kalabalığı, anneyim, çocuklarım demez bunu yapanı ifşa edersiniz.

Ama amaç başka. Kafa bulandırma, hedef saptırma. Evliyken, evli biriyle ilişki yaşayıp bunun delilleri ile ortaya çıkması üzerine algıyı önce yıllardır husumeti olan kadınlara, ardından arabasında ne zaman yapıldığı belli olmayan çiziklerden yola çıkarak "arabam bıçaklandı" gibi abartılı durumlara getiriyor. Ev ve aracına saldırı kamera görüntülerini vakit kaybetmeden yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır ve artık bildiğiniz gibidir. Vesselam..." ifadeleri yer aldı.

gülben ergen tolga duğles yasemin duğles erhan çelik yasemin duğles kimdir erhan çelik kimdir tolga duğles kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor