Advert

Ergün Bilen'den FETÖ'ye Servet !

Kayseri'nin tanınmış iş adamlarından Ergün Bilen ile ilgili atılan FETÖ finansörlüğünün yüz binlerce lirayı bulduğu iddiası var

Ergün Bilen'den FETÖ'ye Servet !

Kayseri'de bir dönem spor dünyasında aktif olarak görev alan, ardından iş hayatına odaklanan Ergün Bilen'in kısa sürede artarak büyüyen serveti bi anda dikkatlerin üzerine kaymasına neden oldu. FETÖ terör örgütünün maddi destek istediğini mahkemedeki ifadelerinde de kabul eden Bilen’in son yıllardaki yükselişi akıllara sayısız soru işareti getirdi. 

ERGÜN BİLEN FETÖ'YE NE KADAR AKTARDI ?:
Kayseri'nin önemli isimleri arasında yer alan Ergün Bilen'in, FETÖ'ye finans sağladığıyla ilgili verdiği mahkeme ifadelerinin ardından artarak devam eden iddialar furyası baş döndürüyor. Mahkemede tanık olarak ifade veren Ergün Bilen, FETÖ'ye değişik zamanlarda destek sağladığını yönündeki iddiaları kabul etmezken FETÖ örgütü üyelerinin kendisinden himmet adı altında para istediğini dile getirdi. Tanık olarak ifadesine başvurulan Ergün Bilen'in Himmet adı altında milyon dolarlık para talebine olumsuz yanıt verdiği söyleniyor.

ERGÜN BİLEN PENSİLVANYA'YA GİTTİ Mİ?:
Hakkındaki söylemlerle bir anda tüm dikkatlerin üzerine çevrilmesine yol açan Ergün Bilen'in, tanık sıfatından sanık sıfatına geçip geçmeyeceği bilinmiyor. Ancak Himmet adı altında istenilen parayı vermemesinden ötürü tepki gördüğünü her fırsatta dile getiren Ergün Bilen'in Pensilvanya'ya gidip gitmediği ise bilinmiyor. Sık sık yurt dışına çıkan Ergün Bilen'in Himmet parası vermediği örgütün ele başı ile görüşüp görüşmediği de bilinmiyor.

YENİ ARAZİLER NE ZAMAN ALINDI? 
Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Ergün Bilen'in ABC Firmasının ismini ve logosunu taşıyan alanlarla bir anda ön plana çıkması yine kamuoyunu meraklandırdı. Ergün Bilen'in bu arsaları ne zaman aldığı ve neden son yıllarda bu arazileri yapılaştırdığı sorusu da akıllarda yer alırken, gerçekte bu arazilerin ne zaman alındığı ve alımı sırasında her hangi bir desteğin olup olmadığı da soruluyor.

ABC TIRLARI 15 TEMMUZ NÖBETİNDE
FETÖ ile bağlantısı konusundaki ifadesinin ardından adeta mercek altına alınan Ergün Bilen'in, 15 Temmuz gecesinin ardından Kayseri kent meydanında yapılan demokrasi nöbetlerine özellikle üzerlerince ABC Nakliyat yazan tırlar ile günlerce katılması dikkat çekmişti. Ergün Bilen'in kendi ifadesinde zamanında kendisinden yüklü miktarda para istediği ve vermediği terör örgütü üyeleri ile halen bağının olup olmadığı?

Şimdi gözler ortaya atılan bu iddialarla ilgili ABC Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Bilen’in vereceği cevaplara çevrildi.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Ergün Bilen Ergün Bilen ABC Nakliyat ERBİL ERBİL Nakliyat FETÖ 15 Temmuz Kayseri ABC Nakliyat ABC Nakliyat Ergün Bilen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
METİN BAYRAK     2017-09-13 Rahmetli babası polislikten ayrılma memur iken tır işinden altın kaçakçılığından tutunda her şeyi yaptı. Şimdi de oğlu babasından da çok x işler çeviriyor. Bunu bilmeyen yok. Ama dokunmuyorlar dokunamıyorlar.
Her dönemin adamı     2017-09-12 her dönemin adamı herkese para verir herkesnen iydir herkesnen iş körür esas tek başına orgut o
ortağınada bakin     2017-09-12 tircinin ortağıni keskin... de yazın oda aynı
fetocularla savas     2017-09-12 Bu adam ben para verdim diyoda buna kimse ellemiyorsa fetocularla abileri koluyordur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sergio Conceiçao Beşiktaş'ı övdü
Sergio Conceiçao Beşiktaş'ı övdü
Cenk Tosun'dan Beşiktaş açıklaması
Cenk Tosun'dan Beşiktaş açıklaması