Erciyesspor otobüsü neden Kastamonu'da

Erciyesspor Başkanı Yaşar Çalışır, kulüp otobüsünün neden Kastamonu'da olduğunu açıkladı

Erciyesspor otobüsü neden Kastamonu'da

Kayseri Erciyesspor'un Kulüp otobüsünün Kastamonu'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin seçim otobüsü olarak kullanılmasına açıklama geldi. Kulüp Başkanı Yaşar Çalışır, mavi siyahlı kulübe ait otobüsün neden Kastamonu'ya gönderildiğini açıkladı.

Başkan açıkladı
Kayseri Erciyesspor Başkanı Yaşar Çalışır, haber merkezimiz tarafından dün yayına verilen "Kayser'de Erciyesspor skandalı" başlıklı yazı üzerine bugün açıklama yaptı. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kayseri Erciyesspor Başkanı Yaşar Çalışır, "Otobüsü Ankara’ya bakımı için gönderdik. Bakımı, araç sigortası ve muayenesi derken ortaya çıkan rakam 30-40 Bin TL oldu. Bu rakamı ödeme durumumuz yoktu. Kastamonu’daki dostlarımız borcumuzu halletti. Biz de, jeste karşılık jest yapmak adına seçim sonuna kadar otobüsümüzü kullanmaları için tahsis ettik. Kayseri’ye getirip de bir köşede paslanmasını izleyeceğimize, dostlarımızın işine yarasın diye böyle bir adım attık. Otobüsümüz, seçim sonunda yeniden Kayseri’ye gelecek" dedi.

K.ERCİYES OTOBÜSÜ KASTAMONU'DA
HABERİ OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ

Erciyesspor için..
Kayseri Erciyesspor ile ilgili önemli projeleri olduğunu da ifade eden Yaşar Çalışır, "Önümüzdeki bir kaç kanuni prosedür var. Bunu aştığımız zaman kulübü yeniden canlandıracağız. Şu an kulübün içi bomboş. Eski Başkan Ziya Eren, alacaklarına karşılık kamyon kamyon malzeme götürdü. Bazı malzemeleri de Kayserispor'a verdik. Tesis malzemeleri Kayserispor'a gitti. Çoğu kişi alacağını bir şekilde aldı. Bizim alacaklarımız var. Ama bizim amacımız Erciyesspor'u yeniden canlandırmak. Mavi Siyahlı takımın yeniden liglerde boy göstermesi için çabalayacağız" açıklaması yaptı.

Kayseri Erciyesspor otobüs Erciyesspor Yaşar Çalışır MHP otobüs Erciyesspor otobüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği