Entepli dizisi yayın tarihi konusu ve oyuncuları

Bu sezon ekranlara gelen İki Yalancı’nın senaryosunu kaleme alan Gani Müjde’den yeni bir dizi daha geliyor.

Entepli dizisi yayın tarihi konusu ve oyuncuları

Entepli dizisinin hazırlıklarına başlayan Gani Müjde özellikle komedi dizileriyle adında sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Ve gelen bilgilere göre Müjde’nin bu yeni dizisi de yine bir eğlenceli komedi dizisi olacak.

Hayat Bilgisi, Ankara’nın Dikmeni, Yarım Elma, Hayat Bazen Tatlıdır, İki Yalancı gibi dizilere imzasını atan Gani Müjde'nin yeni dizisinin kanalı ise henüz belli değil. Cast çalışmalarının devam ettiği Entepli dizisinin başrol oyuncusu olarak ise, Yavuz Bingöl düşünülmüş. Fakat dizinin diğer oyuncuları hakkında henüz net bir bilgi bulunamamaktadır. Detayları önümüzdeki günlerde açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Entepli Dizisi Konusu;
Tanık koruma programından faydalanarak tövbe eden ve normal bir hayat sürmek isteyen eski bir mafya babasını devletin öğretmen olarak bir okula yerleştirmesiyle başlıyor. Belalı bir okulda görev almaya başlayan Yavuz Bingöl oradaki yardıma muhtaç öğrencilere de yardım etmeye başlar. Mafyayla bağlantısını kesen Bingöl'ün yine de başı beladan kurtulmayacaktır. 

Yavuz Bingöl Kimdir?
7 Ekim 1964 İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuarı Korno - Piyano bölümünü tamamlamıştır. Baharım Sensin, Gülen Az, Sitemdir, Unutulur Herşey gibi albümleri bulunmaktadır. Eşref Saati dizisinde Kara Eşref karakterine hayat vermiştir. 1.77 boyunda ve 69 kilodadır.

Yavuz Bingöl Kimdir? Entepli Entepli dizisi konusu Entepli yayın tarihi Entepli kanalı Entepli dizisi oyuncuları Entepli dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor