Emniyetten İsmail Küçükkaya'ya ByLock Yalanlaması

Sunucu İsmail Küçükkaya'nın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşinde Bylock çıktı, bakan boyanma davası açtı." sözleri Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yalanlandı.

Emniyetten İsmail Küçükkaya'ya ByLock Yalanlaması

Kısa zaman önce sunucu İsmail Küçükkaya tarafından yayın esnasında  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve hakkında ortaya attığı ByLock iddialarına yalanlama geldi.

İsmail Küçükkaya'nın ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşi hakkında kısa bir süre önce ByLock iddiasında bulunmuştu.

Bu iddianın hemen ardından ise; Küçükkaya Hükümet Sözcüsü tarafından çok ağır bir dile eleştirilmişti. Getirilen yalanlamara rağmen ByLock iddiasında kararlı olan sunucuya bugün bir eleştiride  Emniyet Genel Müdürlüğü’nden geldi.

Kısa bir süre önce İsmail Küçükkaya  tarafından Fox Tv ekranlarında yayınlanan program esnasında dile getirilen “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşinde Bylock çıktı, bakan boyanma davası açtı" iddialarına emniyetten beklenilen yalanlama gecikmedi.

Olayın gündemde çığ gibi büyümesi üzerine  Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada ; "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşi İlyas Kaya'nın bylock kullanıcısı olduğuna dair iddialar gerçekdışı bilgilerle toplumu yanıltmaya yönelik olup tamamen asılsızdır. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Genel Müdürlüğümüze intikal ettirilen ve Genel Müdürlüğümüz tarafından da 81 İl Emniyet Müdürlüğümüze gönderilen bylock listelerinde Sayın Bakanın eşi ile alakalı herhangi bir veri bulunmamaktadır. FETÖ ve tüm terör örgütleri ile mücadelemiz bütün hedef saptırma gayretlerine rağmen aynı kararlılıkla devam edecektir." İfadeleri yer aldı.

ismail küçükkaya ismail küçükkaya kimdir aile ve sosyal politikalar bakanlığı aile ve sosyal politikalar bakanı fatma betül sayan kaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor