Ekrem Öztürk Kayseri'nin gururu oldu

Kayseri Şekerspor güreşçisi Ekrem Öztürk, kilosunda dünya birincisi ilan edildi

Ekrem Öztürk Kayseri'nin gururu oldu

Güreşcimiz son 6 aydaki yaptığı müsabakalara göre kilosunda dünya birincisi ilan edildi. Kayseri şeker güreşçisi Ekrem Öztürk, UWW'nin Temmuz ayı itibari ile sikletlere göre ve sıralı müsabakalara göre Dünyada ilk 6'ya giren güreşçilerimiz guresiyorum.com sitesinde paylaşıldı.

Gururumuz Ekrem
Grekoromen stilde 130 kg. milli güreşçimiz Rıza Kayaalp 45 puanla zirvede yeralırken 43 puan toplayan Kayseri Şekerspor güreş takımı sporcusu ve milli güreşçimiz Ekrem Öztürk ikinci sırada görülürken 55 Kg'da ise Dünya Birincisi oldu. 97 Kilo'da Cenk İlkem 38 puanla üçüncü sırada bulunurken, 72 Kg'da 30 puanla Murat Dağ dördüncü sırada yeraldı. 67 Kilo'da ise 32 puan toplayan Murat Fırat yeralmayı başardı.

Serbest stilde 86 Kilo'da Fatih Erdin 76 puanla zirvede bulunurken, 92 Kilo'da Serkan Boke ise 40 puanla zirvede yeraldı. 57 Kilogram kategorisinde 32 puanla Süleyman Atlı ise üçüncü sırada bulunuyor.  65 Kilogramda Selahattin Kılıçsallayan 39 puanla kategorisinde birinci olurken 70 Kg'da 31 puanlı Mustafa Kaya da listede yeraldı. 

Bediha zirvede
Bayanlar kategorisinde ise 55 Kilogramda Bediha Gün 33 puanla zirvede bulunurken, Elif Jale Yeşilırmak 59 Kg'da 33 puanla kendisine yerbuldu. Yasemin Adar ise 72 Kg'da 38 puanla birincilik kürsüsünde boy gösterdi. 33 puanı bulunan Aysun Erge ise 53 Kg'da gururumuz oldu.

Kayseri Sekerspor Ekrem Ozturk Ekrem Ozturk Dünya Sampiyonu Riza Kayaalp Ekrem Ozturk UWW Gures
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza