Ekin Mert Daymaz eskileri sildi

Magazin gündeminin ve ekranların yakından takip edilen iki oyuncusu ve eski sevgililerin arasına giren yakın arkadaş Daymaz’ın sosyal medya temizliğine neden oldu.

Ekin Mert Daymaz eskileri sildi

Yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz, eski sevgilisi Hande Erçel ve dostu Mehmet Dinçerler'in birlşkte aşk yaşamaya başladığı haberini alınca ikisini de sosyal medyasından sildi.

Oyuncu Hande Erçel ile meslektaşı Ekin Mert Daymaz 2 yıllık aşk yaşamış, geçen Ekim’de ayrılmıştı. Ocak’ta yeniden bir araya geldiler. Ancak Mayıs’ta yine ayrıldılar.

Hande Erçel hemen sonrasında yaşadığı ilişkilerle şöhret olan Mehmet Dinçerler ile yakınlaştı. Şimdi ise aşk yaşıyorlar. Bu haber eski sevgilinin canını fena acıtacak olacak ki ikisi tarafında yapılan bu haksızlığın bedelini sosyal medya temizliğinde buldu.

Hande Erçel’in yeni sevgilisi ile eski sevgilisi yakın arkadaş çıktı. Üstelik Hande Erçel ile Ekin Mert Daymaz aşk yaşarken Mehmet Dinçerler de arkadaşlarını sık sık ziyaret ediyor, hep birlikte geziyorlardı.

Ancak dostluk bitti. Ekin Mert Daymaz aşk haberini basından öğrendi. Eski sevgilisini ve dostunu sosyal medya hesaplarından sildi. Bu haber karşısından Daymaz’ın hayranları da yakışıklı oyuncuya sosyal medya üzerinde destek verdi.

Ekin Mert Daymaz sildi Ekin Mert Daymaz Hande Erçel Mehmet Dinçerler Sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor