EDHO’da şok ayrılık Deniz Çakır diziden ayrıldı

ATV’nin sevilen ve yakından takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şok ayrılık.

EDHO’da şok ayrılık Deniz Çakır diziden ayrıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu heyecanla beklenirken, dizinin 3. sezon ilk fragmanını yayınlandı. Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezon finalinde Hızır, herşeyi bırakıp ailesi ile köyüne geri dönmüştü. Fakat Hızır'ı orada da rahat bırakmadılar. Hızır ve ailesi sıkı takip altındadır. 72. bölüm fragmanında peşlerindeki adamların nişan alanına giren Hızır vuruluyor. Ayrıca Meryem’’inde vurulup vurulmayacağı ayrı bir muamma olurken, gelen bilgilere göre Meryem’inde vurulduğu yönünde. Peki, sevilen karakter Deniz Çakır diziden ayrılıyor mu? 

Başrollerinde,  Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Meryem Uzerli, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, SabinaToziya, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Hakan Karsak, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Savaş Özdemir, Hakan Karahan, Sevinç Gürşen, İncinur Daşdemir, Benian Dönmez, Bahattin Doğan, Oktay Gürsoy, Galip Erdal, Selen Korkutan, Sevcan Yaşar,Demet Sevim,Ece Hakim, Can Bartu, Buminhan Dedecan, Yasemin Sakallıoğlu’nun yer aldığı sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde masayı, mafyayı ve herşeyi bırakan Hızır, Hayriye Ana, Meryem ve çocuklar ile köye geri dönmüştü. Fakat Hızır, huzur bulmak için gittiği yerde rahat bırakmıyorlar. Hızır'ın peşine düşen başta CIA olmak üzere herkes onu öldürmek istiyorlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında izleyenleri şok eden sahnede, pusu kurmuş sniperın nişan alanına giren Hızır  ve Meryem vuruluyor. Herkesi şaşkına çeviren bu sahne sonrasında Hızır ve Meryem’e ne oldu. Dizide ayrılık mı var? Hep birlikte izleyip göreceğiz. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır, kendisi ve ailesi için büyük tehdit olan iki kişiyi ortadan kaldırmak istemektedi. Yoksa istediği huzuru bulamayacaktır. Bunlardan ilki Rüstem'dir. Hızır, Rüstem'i masa toplantısında kafasına sıkarak öldürür. Geriye ise eski istihbaratçı Kaçak Serkan kalmıştır. Serkan'a ise bir tuzak kurar ve içine çeker. Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Meryem ölüyor Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır ölüyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı