Advert

EDHO yeni bölüm neden yayınlanmadı - EDHO’nun yeni bölüm tarihi belli oldu

Başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu ve Sanem Çelik’in yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 88.yeni bölümü neden yayınlanmadı? Dizininin yeni bölümü ne zaman?

EDHO yeni bölüm neden yayınlanmadı -  EDHO’nun yeni bölüm tarihi belli oldu

Salı akşamları ATV ekranında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 16 Ocak Salı yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Son bölümünü nefeslerin tutulduğu bir finalle noktalayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü merakla bekleniyordu. Ancak hayranlarını üzen bir açıklama geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölümü yarın akşam ekranda olamayacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.bölümü ne zaman yayınlanacak? 

16 Ocak Salı akşamı ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü göremeyen izleyiciler final ihtimaliyle araştırmalara başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölümün ekranda olmayışının nedeni tahmin ediliyor ki, Ziraat Kupası’nda oynanacak İstanbulspor – Fenerbahçe Maçının yayınlanmasıdır. Bu durumda 1 hafta ara verilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü haftaya ekrana gelecek. Yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölümü 23 Ocak Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti:
İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer'i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır. Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesidir. Hakkı'nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün neden yok Eşkıya Dünyaya Hükümd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu