EDHO Yaşar Kimsesiz Hızır Çakırbeyli'ye Racon kesti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Olgun Şimşek, ilk sahnesinde Yaşar Kimsesiz karakteri ile Çakırbeyli kardeşlere gider yaparken replikleri ile de taktir topladı

EDHO Yaşar Kimsesiz Hızır Çakırbeyli'ye Racon kesti

Türk televizyonlarının son yıllarca büyük beğeni ile izlediği dizilerin başında gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi yeni sezona merhaba dedi. Atv ekranlarında her Salı akşamı yayınlanan EDHO dizisine bu sezon katılan Olgun Şimşek, Yaşar Kimsesiz karakteri ile taktir topladı.

Yaşar Kimsesiz
Atv'de dün akşam yayınlanan bölümde Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca) ile İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba)'yi konuk eden Yaşar Kimsesiz (Olgun Şimşek) "Haddini bileceksin" cümlesi ile racon kesti. Kızı Zeyno (Zeynep Çakırbeyli)'nun ölümü ile yıkılan Hızır Çakırbeyli ve kardeşi İlyas Çakırbeyli, cinayet emrini kimin verdiğini ve tetiği kimin çektiğini bulabilmek için her yeri ve herkesi araştırırken diziye yeni katılan Kimsesiz Yaşar lakaplı Yaşar Kimsesiz'i ziyarete giderek isim öğrenmeye çalıştı.

"Dedi ki.. Dedim ki.."
Çakırbeyli kardeşleri ağırlayan Yaşar Kimsesiz (Olgun Şimşek) isim vermeyi kabul ederken bunun karşılığında ticaret masasına oturmak istediğini kendi üslubu ile anlattı. Adeta kendisini zorla masaya aldıran Yaşar Kimsesiz, İlyas Çakırbeyli'ye de övgüler yağdırırken "Her zaman diyorum. Hızır Reis ölse, işleri İlyas çok iyi götürür. Allah gecinden versin" cümlesi ile de adeta hem dua hem beddua etti.Yaşar Kimsesiz, Hızır'ın "Allah'ın işine karışılmaz. Kimin ne zaman ölüp ölmeyeceğine o karar verir" cümlesi üzerine Çakırbeyli kardeşlerin gözünün içine bakarak "Haklısın. Herkes haddini bilecek" cümlesi ile de raconj kesti.

EDHO yeni sezon Yaşar Kimsesiz Kimsesiz Yaşar Hızır Çakırbeyli İlyas Çakırbeyli Oktay Kaynarca Ozan Akbaba Olgun Şimşek EDHO ne zaman yayınlanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor