Advert

EDHO.. Ünal Kaplan'ın sevgilisi kim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ünal Kaplan'ın sarışın sevgilisi kim? Tipinin eşi Gönül, Alpaslan'ın gösterdiği resimdeki kadını tanıdı. Candan kimdir? Arzu Yanardağ kimdir? İşte ayrıntılar

EDHO.. Ünal Kaplan'ın sevgilisi kim

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar OLmaz isimli dizide Ünal Kaplan'ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Hızır Çakırbeyli ile eşi Meryem Çakırbeyli arasında yaşanan olay sonrasında eve giderek yengesi ile konuşan Alpaslan Çakırbeyli, sonrasında ise Tipi kalaplı Murat'ın eşi Gönül (Zara) kendisine sorulan adresi ve kadını tanıdı.
Alpaslan Çakırbeyli ile mtfakta konuşan Gönül, kendisine sorulan adresi çıkaramadığını dile getirirken adresin arkasında bulunan fotoğraftaki kadının kim olduğunu bildi. Gönül, "Ben bu kadını tanıyorum. Yıllar önce ben Ankara'da iken sahne alırken görmüştüm. Bu kadın Ünal Kaplan'ın yıllar önce sevgilisi. Ünal Kaplan ile birlikte gelmişti. Oradan hatırlıyorum" deyince işin rengi değişti.
Hızır Çakırbeyli ile otelde geceleyen kadının Ünal Kaplan tarafından kasıtlı olarak Hızır'ın üzerine gönderildiği düşünülüyor. Peki kim bu sarışın kadın? İsmi nedir? Gerçek hayattaki kariyeri nedir.

Candan kimdir?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Kasım 2017'de diziye dahil olan Candan karakteri güzelliği ve gizemi ile dikkat çekti. Hızır Çakırbeyli, Meryem ile kavga edip dünürü NATO Ekrem’in otele yerleştiğinde tanışmış gibi oldu. Hızır’ın bütün bunların ardından 2. planı vardır. Hızır Çakırbeyli, natocu Ekrem'in açıklarını yakalamak istemektedir. Bu sırada otelde Candan adında sarışın bir bayanla tanışır bayan tanımıyormuş gibi gelip kimsin nesin diye Hızır’a sorar. Hızır pek göz vermesede adının Hızır olduğunu söyleyince Candan, Hızır Çakırbeyli mi diyerek açık verir basınından gördüğünü O yüzden haberin olduğunu söyleyerek kurtarmaya çalışır Ancak bunun arkasından 

Arzu Yanardağ kimdir?
31 AĞustos 1977 tarihinde doğdu. İstanbul'da dünyaya geldi. Annesi hemşire Nejla Yanardağ, babası ise tiyatro oyuncusu Ferruh Yanardağ'dı. İlk öğretimini Bakırköy İlkokulu'nda tamamlayan genç oyuncu,1993 yılında Bakırköy Anadolu Kız Meslek Lisesi'nden mezun oldu. 994 yılında, liseyi bitirdikten hemen sonra mankenlik ajanslarında çalışmaya başladı. Bir yıl sonra ise, Türkiye'nin sayılı modellik ajanslarından Başak Görsoy Mankenlik ve Fotomodellik Ajansına geçti. 1997 yılında, Kanal D'de yayınlanan Unutabilsem adlı dizide başrol oyuncusu olarak televizyon kariyerine başladı. Bu dönemde tanıştığı Mustafa Altıoklar ile uzun bir ilişki yaşayan Yanardağ, Altıoklar'ın yönettiği Asansör adlı filmin başrolünde oynayarak sinemaya da adımını attı. 2000 yılında, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk dersleri almaya başlayan Arzu Yanardağ, Hayat Bağları adlı TV. dizisi ve Kızgın Damdaki Kediadlı tiyatro oyunlarında rol alarak aldığı dersleri değerlendirdi. 2003 yılında, Çeşme Antik Tiyatro'da sergilenen ve de büyük ilgi çeken Vajina Monologları adlı tiyatro oyununda rol aldı. Muhafazakar kesimden büyük tepki gören oyun, tiyatro seyirci ve eleştirmenlerince büyük beğeni topladı. 2006 yılında, reklamcı Ali Sertel ile evlendi. Evlendiğinde 4.5 aylık hamile olan Yanardağ kızına Alara Maya adını verdi. Kızının doğumundan 3 sonra boşanma kararı aldı. "Bana değil dergilerdeki Arzu Yanardağ'a aşık olmuş" dediği eşinden anlaşmalı olarak ayrıldı. 2007 yılında, rol aldığı sinema filmi olan Umut Adası'nda rol alan Yanardağ, bir yıl sonra, 2008 yılının Temmuz ayında sevgilisi Serhat Türkan ile evlendi ve Türkan soyadını da alarak Arzu Yanardağ Türkan olarak anılmaya başlandı. Ancak 2010 yılında boşanma davası açıp 18 Mart 2011 tarihinde eşinden boşandı. Kızı Alara Maya'nın hayatına anlam kattığını her zaman dile getiren tecrübeli oyuncu, Bu Sen Değilsin adlı tiyatro oyununda rol aldı ve de yönetmen koltuğuna oturmak için eğitimine devam etti. 2006 yılında "Dün Gece Bir Rüya Gördüm" adlı sinema filminde Emre Kınay,Pelin Batu ve Fikret Hakan'la birlikte başrolde oynadı. 2015 yılında "Olur İnşallah" adlı sinema filminde Çetin Altay, Müfit Kayacan veMesut Yar ile başrolde oynadı.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Ünal Kaplan sevgilisi Candan EDHO Arzu Yanardağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu