EDHO Mürsel Kara kim.. Mürsel Kara gerçek adı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mürsel Kara senaryoya dahil oldu. Peki Mürsel Kara kimdir? işte ayrıntılar

EDHO Mürsel Kara kim.. Mürsel Kara gerçek adı

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu haftaki bölümünde yeni bir karakter diziye dahil oldu. EDHO dizisinin bal rol oyuncusu Hızır Çakırbeyli, Mürsel Kara ile karşılaştı. Alpaslan Çakırbeyli'nin mekanı olan fidanlığa gelen Mürsel Kara, Çakırbeyli ailesine tehditler savurdu.

Peki Mürsel Kara kimdir? Mürsel Kara'nın gerçek adı nedir? İşte ayrıntılar

Mürsel Kara kimdir?
Mürsel Kara, gerçek adı Taner Turan'dır. Sinema oyuncusudur. 17 Aralık 1969 yılında Erzurum–Tortum‘da doğdu. Kocaeli’de büyüdü ve ilkokulu İzmit’te bir köyde okudu. Ortaokulu İzmit merkezdeki Mimar Sinan Ortaokulunda okudu. Liseyi İzmit Lisesinde okurken yarıda bırakıp Ankara’ya taşındı. Ankara Bahçelievler‘de Deneme Lisesine kaydoldu ama orada da okuyamayınca tekrar İzmit‘e döndü ve okulu bıraktı. Çeşitli işlerde çalıştıktan sonra Ankara’ya geçti ve Amatör bir tiyatroda çalışmaya başladı. Daha sonra Tiyatro alanına yönelen oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünü okudu. Halen Bursa Devlet Tiyatrosunda görev yapmaktadır. Usta oyuncu tiyatroculuğu seçmenin sebebini abisinin tiyatro okumaya çalışması ve kendisinin İzmit’te sürekli tiyatro oyunlarına gitmek istemesidir. Fiziksel özellikeriyse şöyledir; boyu 170 cm, göz rengi ise kahverengi’dir. Burcu Yay burcudur.

Taner Turan’ın Oynadığı Dizi Ve Filmler: Yigenek, Görev Peşinde, Mavi Kelebekler, A.G.A, Aslı İle Kerem, Tatlı Hayat, Dikkat Bebek Var, Dadı, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Mürsel Kara kimdir EDHO Mürsel Kara Mürsel Kara gerçek adı EDHO Karamürsel kimdir Taner Turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor