EDHO dizisinde Meryem öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 80. bölümünde Meryem ölümün eşiğinde. Peki Meryem öldü mü? Deniz Çakır kimdir? Hangi filmlerde oynadı? Deniz Çakır kaç yaşında

EDHO dizisinde Meryem öldü mü

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 80. bölümünün final sahnesinde Hızır Çakırbeyli'nin eşi Meryem Çakırbeyli, Gladyo'nun eline düştü. 

Deniz Çakır'ın canlandırdığı Meryem Çakırbeyli, Yılmaz tarafından esir alındı. Meryem'in çantasından silahını çıkardığı anda Meryem'e tokat atarak elindeki silahı alan Yılmaz, Hızır Çakırbeyli'nin resmi eşi Meryem Çakırbeyli'yi öldürmek için silahı doğrulttu. Bu arada EDHO dizisinin 80. bölümü sona erdi.

Meryem ölecek mi?
EDHO dizisinin hanımagası Meryem Çakırbeyli, önümüzdeki hafta yayınlanacak 81. bölümde ölümden kurtulacak. Hapishanede bulunan kocası Hızır Çakırbeyli'ye yaşananları anlatacak olan Meryem Çakırbeyli'nin nasıl ölümden kurtulacağı önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde belli olacak.

Deniz Çakır Kimdir?
1982 Ankara doğumlu olan Deniz Çakır, eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul’a taşınan güzel oyuncu oyunculuk hayatına ise ilk kez; İsterse isimli dizide hayat verdiği Alev karakteri ile adım atmıştır. Burada gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çakır sonraki yıllarda da Kadın İsterse, Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Yasak , Muhteşem Yüzyıl, Ya Sonra, İffet, Iron Man 2 en son ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.

Meryem Çakırbeyli Deniz Çakır EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a destek ziyareti
Kayserispor’a destek ziyareti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti