Eda Erol “Onunla uğraşacak, dava açacak zamanım yok”

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek bilmeyen Eda Erol Akmerkez’de görüntülendi.

Eda Erol “Onunla uğraşacak, dava açacak zamanım yok”

Eda Erol önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Alişan ile evlenmelerine 2 ay kala yollarını ayırma kararı alan ve oyunculuk ile dekorasyon işine giren Eda Erol, Akmerkez’de objektiflere yakalandı.

Alişan’dan önceki sevgilisi Ogan Şenyolcu’nun ortaya çıkıp açıklamalar yapmasına sinirlenen Eda Erol “Dava açacak mısınız?” sorusuna şu cevabı verdi: “Onunla uğraşacak, dava açacak zamanım yok. İşim-gücüm var. Zamanım değerli.” Ogan Şenyolcu'nun yaptığı olay yaratan açıklamalar şöyleydi:

Eda ile 8-9 ay beraberliğimiz oldu. Bizim güzel bir birlikteliğimiz vardı, daha sonra kendisi gereksiz yere tripler atmaya başladı. Zamanla kavgalarımız başladı. 'Neden aradığımda telefon ikinci kez çaldığında açmıyorsun' tarzında tartışmalar yaşadık ve anlaşmazlıklar oldu. Bir anda hal ve hareketleri değişti biz de ayrıldık, ama kötü bitmedi. Sebepsiz yere ayrıldık. Benim Alişan'la Eda'nın ayrılığıyla ilgili hiçbir alakam yok. Ben Esra Erol'un yapım koordinatörüydüm, işten çıkarıldım. Neden çıkarıldığımı sonradan anladım. Bu olaydan sonra bütün iş kapıları kapandı.

Eda Erol Eda Erol kimdir Eda Erol dava açacak mı Eda Erol'dan eski sevgiliye dava Alişan Ogan Şenyolcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor