Advert

Eda Erol ile Eski Sevgilisinin Fotoğraflarına 30 Bin Dolar Teklif Edildi

Eda Erol, Alişan birlikteliğinin ayrılık sebebi olarak gösterilen eski sevgili Ogan Şensoy, Eda Erol ile olan fotoğraflarının silinmesine karşılık olarak kendisine 30 bin dolar teklif edildiğini iddia etti.

Eda Erol ile Eski Sevgilisinin Fotoğraflarına 30 Bin Dolar Teklif Edildi

Ünlü şarkıcı Alişan ile yaşadığı birliktelik sonucu tanınan ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi, Eda Erol için ortaya atılan çarpıcı iddialar magazin gündemi fena halde karıştırdı.

Söylentilere göre; ünlü şarkıcı Alişan ile Eda Erol’un ayrılık sebebi olarak gösterilen Ogan Şenyolcu, eski sevgili olan Eda Erol ile birlikte çekilen fotoğraflarının silinmesine karşılık olarak kendisine 30 bin lira teklif edildiğini iddia etti.

Özel bir magazin kanalıyla konuyla ilişkin olarak noter onaylı itirafını paylaşan eski sevgili Ogan Şensoy’un, yaptığı açıklamada ise; "Eda ile fotoğraflarımız için 30 bin dolar teklif ettiler, kabul etmedim.” ifadelerine yer verdiği söylendi.

Eda Erol Kimdir?
1986 Ankara doğumlu olan Eda Erol, ünlü izdivaç programı sunucusu olan Esra Erol’un kardeşidir. Eda Erol eğitim hayatını ise, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

İstanbul’a geldiği ilk yıllarda, babasının isteği üzerine, ünlü bir oyunculuk ajansına kayıt olan Eda Erol böylelikle ilk dizi projesi olan 46 dizisinde rol alma şansını da elde etmiştir.

Şarkıcı Alişan ile olan uzun süreli birlikteliğini, 29 Haziran 2017 tarihinde aile arasında yapılan bir nişan töreniyle taçlandıran ünlü çiftin düğün tarihi hayranları tarafından büyük merakla beklenirken,  ikili kısa bir süre önce birlikteliklerine ani bir kararla son verdiler.

 

eda erol esra erol alişan ogan şensoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi