Eda Erol “çok değerli nişanlımla yollarımızı ayırdık”

Ekranların sevilen iki ismi Eda Erol ve Alişan ayrıldı mı?

Eda Erol “çok değerli nişanlımla yollarımızı ayırdık”

Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’un sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımı şok etti. 29 Haziran’da nişanlana ve evlilik yolunda ilk adımı aran Alişan ve Eda Erol cephesinde şok bir açıklama geldi.

Eda Erol'un sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazı ise ünlü çiftin ayrıldığına mı işaret ediyordu. Pek Eda Erol Alişan çifti ayrıldı mı? Eda Erol kimdir?

Yaptığı evlilik ve kadın-erkek ilişkisine dair açıklamalarla gündem olan Alişan'ın uzun süredir Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile bir birlikteliği var. Eda Erol ile oldukça mutlu bir beraberlik sürdüren Alişan'ın kısa bir süre sonra Eda Erol ile dünya evine girecek.

Fakat geçtiğimiz gün Eda Erol sosyal medya hesabından, 'çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık. Her şey için teşekkür ederim'  mesajı yayınlayınca ünlü çift acaba ayrılıyor mu soruları sorulmaya başlandı. Gerçek ise kısa sürede ortaya çıktı. Eda Erol'un sosyal medya paylaşımı hacklendiği için atılmıştı.

EDA EROL KİMDİR?
1986 yılında dünyaya gelmiştir. Esra Erol’un kız kardeşi olarak tanınıyor. İlk olarak 'Stajyer Mafya' filminde, sonrasında ise '46 Yok Olan' dizisinde rol aldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezundur. Eda Erol'u Neşe Erberk Ajansı'na kaydettirince Eda Erol’un kamera önü deneyimi de başlamıştır.

Eda Erol kimdir? Alişan ve Eda Erol Ayrıldı mı Eda Erol ayrıldığını sosyal medyadan duyurdu Eda Erol Alişan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı