Ece Erken 2.kez anne olmak istiyor

Magazin gündemin yakında takip edilen ismi Ece Erken 2.kez anne olmak istediğini sosyal medyadan paylaştığı resimle dile getirdi.

 Ece Erken 2.kez anne olmak istiyor

Son zamanlarda ünlü iş adamıyla  yaşadığı aşkla gündemde olan Ece Erken ayrıca ortaya atılan iddiaya göre evlenme kararı aldı.

Sunucu Ece Erken oğlu Eymen’le çektirdiği eski bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, altına da yeniden anne olmak istediğini bildirdi.

2 yıl önce Serkan Uçar’dan boşanan Ece Erken’in bu yılın son aylarında İzmirli iş adamı Nazım Torbaoğlu ile aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ece Erken’in sevenleri yılın son aylarında başlayan bu aşkın seyrini merak ederken sunucunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Eski dönemlere ait fotoğraf paylaşma trendi tbt’yi yapan Ece Erken oğlu Eymen ile çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaştı.

Ece Erken bu karenin altına yazdığı ikinci bir çocuk dileğiyle şaşırttı.

Bu paylaşım, Erken ve Nazımoğlu’nun evlilik yolunda olduklarını düşündürdü. Diğer yandan konuyla ilgili ünlü iş adamı ve sunucu Ece Erken’den her hangi bir açıklama gelmedi.

Ece Erken anne olmak istiyor Ece Erken anne mi oluyor Ece Erken Nazım Torbaoğlu Nazım Torbaoğlu baba mı oluyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a destek ziyareti
Kayserispor’a destek ziyareti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti