Ebru Gündeş Zamlandı

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen güzel sanatçısı Ebru Gündeş para basacak.

Ebru Gündeş Zamlandı

Gündeş, 30 Eylül-14 Ekim arasında Şişli'deki Günay Restaurant'ta 4 kez sahneye alarak rekor bir paraya imza atacak.

Program başına 130 bin lira alacak. Toplam 520 bin lira kazanacak. Ebru Gündeş'i en önden izlemenin bedeli kişi başı 2 bin 500 lira. Buna açılan şampanyalar da eklenince fiyat 4 bin liraya çıkıyor. Programı uzatması beklenen Ebru Gündeş geçen yıl da rekor kırmıştı. 

Ebru Gündeş geçen yıl kulüpte 22 kez sahneye çıkmış, 2 milyon 200 bin lira kazanmıştı. Yaklaşık 3,5 saat süren programında 50 şarkı okuyan Ebru Gündeş sahne şıklığına da bir servet Sahne kostümleri 15-20 bin lira arasında değişiyor. Ebru Gündeş bayram, yılbaşı ve düğünlerde sahneye çıkmak için 250 bin lira alıyor. Bu rakam Ocak 2018'de artacak. Yani buda demek oluyor ki Ebru Gündeş yeni yıla zamlı başlayacak.

Ebru Gündeş Kimdir?
Aslen Gaziantep’li olan Ebru Gündeş 12 Ekim 1974 doğumludur. İlk albümü 1993 yılında çıkmıştır. Neşe Demirkat tanıştıktan sonra hayatında önemli değişiklikler olan Gündeş Emel Sayın’a vokalistlik yapmıştır.
1994 yılında ikinci albümü olan Tatlı Bela'yı piyasaya sürdü.  İkinci albümüyle 1995 yılında 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri´nde 'En İyi Kadın TSM Sanatçısı' ödülünü aldı.
2010 senesinde İran Azerisi iş adamı Rıza Sarraf’la evlenen Ebru Gündeş'in bu evliliğinden Alara adında bir kızı vardır.

Ebru Gündeş Kimdir? Ebru Gündeş konseri Ebru Gündeş para basacak Ebru Gündeş'in kızı Ebru Gündeş'in eşi Ebru Gündeş'in konser ücreti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor