Advert

Dünya değil İstanbul güzelleri çıktılar

Show TV’nin sevilerek izlenen programı Dünya Güzellerim’in İstanbul’da çekildiği iddia edildi. Peki, gerçekten program İstanbul’da mı çekildi.

Dünya değil İstanbul güzelleri çıktılar

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy'un yer aldığı Show TV'nin gezi-eğlence programı Dünya Güzellerim ile ilgili olarak flaş bir iddia ortaya atıldı. Eğer bu iddialar gerçekten doğruysa ortalık fena halde karışacağa benziyor.

 

Çekimleri Hindistan ve Nepal'de yapılan programın, otel sahnelerinin aslında Hindistan ve Nepal'de çekilmediği, İstanbul Zincirlikuyu'da çekildiği iddiası, magazin gündemine bomba gibi düştü.

 

Söz konusu iddia Ekşi Sözlük'te yer aldı. İddiayı kuvvetlendiren bazı görüntüler de ortaya çıktı. Safiye Soyman'ın otel mutfağında menemen pişirdiği sahnede arkada görülen otel logosu, İstanbul'daki otelin logosuyla aynıydı.

 

Yine Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün yer aldığı otel odasının iç dizaynının, İstanbul'da çekimlerin yapıldığı iddia edilen otelin odalarındaki oda dizaynıyla aynı olması kafalarda soru işaretine yol açtı.  Peki, gerçekten ortaya atılan bu iddialar doğru mu? Ve ya programa leke sürmek için mi bilinmez ama yapımcılar ya da programının güzellerinden açıklama gelmediği sürece bu konu magazin ve basın gündemini uzun süre daha meşgul edecek gibi görünüyor.

Dünya Güzellerim Dünya Güzellerim İstanbul'da mı çekiliyor Dünya Güzellerim nerede çekiliyor Dünya Güzellerim'in kanalı Dünya Güzellerim saat kaçta Dünya Güzellerim yayından kalktı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi