Dövmeli Bisiklet Hırsızı Güvenlik Kamerasında

Kayseri'de pahalı bisikletleri çalan boynunda büyük dövmeli hırsız, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

 Dövmeli Bisiklet Hırsızı Güvenlik Kamerasında

Kayseri'de yaşanan bisiklet hırsızlığı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Sivas Caddesi Kılıçaslan Mahallesi'nde meydana gelen olay, daha önce de bir kaç bisiklet hırsızlığına karıştığı tespit edilen boynunda dövmesi bulunan bir hırsız ve arkadaşı tarafından çalınırken görüntülere yansıyor.

BU İLK HIRSIZLIĞI DEĞİL:
Özellikle pahalı ve özel bisikletler seçtiği saptanan hırsızın soğuk kanlılığı dikkat çekiyor. Önce keşif için apartmana giren ardından da defalarca kontrol ettikten sonra 5 Bin TL değerindeki bisikleti, kilidini kırarak elinde apartmandan çıkartırken görülen dövmeli hırsızın yaklaşık 2 ay önce de Tuna caddesi üzerinde bir başka kişinin bisikletini çalarken güvenlik kamerasına yansdığı ortaya çıktı.

BU DÖVMEYE DİKKAT:
Ağustos ayının ilk günlerinde meydana gelen olayda, boynunda büyük bir dövme olan genç bir kişi değeri 5 Bin TL'yi geçen B-twin triban 520 model yarış bisikletinin çelik kilidini kırarak kayıplara karışıyor. Bisiklet konusunda bilgili olduğu daha önceki hırsızlıklarından da belli olan kişinin yaklaşık 2 ay önce de Fevzi Çakmak Mahallesi civarında bulunan bir başka alandan yine 4-5 Bin TL değerinde bir bisikleti çalarken güvenlik kamerasına yakalanırken görüntülendi. Kılıçaslan Mahallesinde Ali Karahançer'in bisikletini çalan dövmeli hırsızın, 3 ay önce de Tuna Caddesi'nde Murat Bahşi isimli vatandaşın değerli bisikletini çalarken apartman güvenlik kamerasına takıldığı detayı ortaya çıktı.

ÇALDIĞININ MADDİ DEĞERİNİ BİLİYOR:
Çalınan bisikletlerin maddi değeri ve kalitesi göz önüne alındığında bu bisiklet hırsızlığının sıradan birt hırsızlıktan ziyade organize bir olay olabileceği düşünülüyor. Çünkü çalınan bisikletlerin kolay kolay satılması ve elden çıkartılması mümkün olabilecek bisikletler olmadığına dikkat çekiliyor.


Dövmeli hırsız Dövmeli bisiklet hırsızı Kayseri'de bisiklet hırsızlığı Kayseri'de bisiklet çalan dövmeli hırsız Dövmeli hırsız güvenlik kamerasında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum