Don Kişot Mehmet Günsür

Magazin gündeminin yakından takip ettiği Mehmet Günsür yeni filminin hikâyesini Don Kişot’a benzettiğini söyledi.

Don Kişot Mehmet Günsür

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Mehmet Günsür merak edilen soruları yanıtladı. Oyuncu Mehmet Günsür, önceki gün özel bir dergi için Nişantaşı’nda bir birinden çekici pozlarla fotoğraf çekimi yaptı.

Çekimin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, ailesi İtalya’da yaşadığından Roma ve İstanbul arasında mekik dokuduğunu söyledi: “Eve gitmesem çocuklarım darılır. Haftada iki kez Roma’ya gidip geliyorum.” Günsür, başrolünde oynadığı, 22 Aralık’ta vizyona girecek yeni filmi “Martıların Efendisi” hakkında da “Biz filmi çok sevdik.

Ben fiziksel yönü ön planda olan bir karakteri canlandırdım. ‘Martıların Efendisi’ni gişe filmi olarak görmüyoruz. Çok izlensin istiyoruz ama diğer filmlerle farklı kulvardayız. Gişeyi düşünmeden hikayemizi anlatmak istedik, sanatsal yönü olan bir film yaptık. Bu, bir romantik komediye gidermiş gibi gidilecek bir film değil. Başka bir film, başka bir hikâye. Don Kişot hikâyesi aslında; bir adam ve karşısında bir dünya" açıklamasında bulundu.

Martıların Efendisi Mehmet Günsür Don Kişot
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a destek ziyareti
Kayserispor’a destek ziyareti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti