Dolunay dizisinin yayın günü değişti

Star TV'nin sevilerek izlenen dizisi Dolunay'ın yayın günü değişti.

Dolunay dizisinin yayın günü değişti

Yayınlandığı günden bu yana kadrosu ve konusu bakımından tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizi Dolunay’ın yeni yayın günü artık Pazar günü.

Yeni gününde yeni bölümleriyle, 29 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Nazlı ile Ferit'in hikâyesi, 29 Ekim Pazar günü itibariyle macerasına yeni gününde devam edecek. Son bölümünde görkemli bir tören ile dünya evine giren Nazlı ve Ferit herkesi bu evliliğin gerçek bir evlilik olduğuna inandırmaya çalışırken, birbirlerine olan sevgilerini itiraf edebilecekler mi?

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu Dolunay'da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel'e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik edecek.

Dolunay Dizisi Konusu
Tek isteği profesyonel bir aşçı olmak olan Nazlı’nın Japon mutfağını öğrenip kurmuş olduğu restoran hayalini gerçekleştirmektir. Öğrenci evinde kalan Nazlı evi geçindirmek için zengin bir iş adamının özel aşçısı olur. Sürekli tesadüfler üzerine iş adamı Ferit ile Nazlı yakınlaşır ve imkansız bir aşk doğar.

Dolunay’ın yayın günü değişti Dolunay’ın yeni yayın günü Dolunay Dolunay dizisi Dolunay dizisinin yeni günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi