Advert

Dolunay Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor

Yaz dizisi olarak ekranlarda yer alacak ve ilgiye göre yeni sezonda da ekranlarda kalacak olan Dolunay Dizisi, Star Tv'de başlıyor.

Dolunay Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kanalların daha fazla komedi ve yaz dizilerine önem vermesinin peşi sıra Star Tv, önemli oyunculardan oluşan bir diziyle izleyicisini memnun eteye çalışacak.

Yapımcılığını No Dokuz Prodüksiyon'un üstlendiği, Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı ve başrollerinde Can Yaman (Ferit), Özge Gürel (Nazlı), Hakan Kurtaş (Deniz), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), İlayda Akdoğan (Asuman), Mert Yavuzcan (Demir), Irman Üna (Zeynep), Yeşim Gül (Leman), Alihan Türkdemir (Bulut), Özlem Türkay (İkbal), Berk Yaygın (Tarık), Balamir Emren (Engin), Alara Bozbey (Nilüfer), Türkü Turan (Alya) gibi geniş bir kadronun bulunduğu Dounay Dizisinin konusu da belli.

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

Kim Kimdir:

Can Yaman - Ferit
Çalışkan ve soğukkanlı olan Ferit başarılı bir iş adamıdır. En sevdiği kadın tarafından aldatılmış olması sebebiyle kadınlara karşı mesafeli, çevresinde duvarları olan genç bir adamdır. Hayatını planlar üzerine kurmaktan hoşlanan Ferit; düzenli, titiz ve simetriye önem verir. Düzenli olmasının yanısıra iyi bir gurmedir.

Özge Gürel - Nazlı
İnatçı ve girişken bir ruha sahip olan Nazlı, küçük yaştan beri çalışıyor. Tutkunu olduğu işi yapmak için Gastronomi okuyor. Japon kültürüne olan ilgisini eğitimini aldığı gastronomi ile birleştirmeye hevesli olan Nazlı, arkadaş canlısı olmasına rağmen erkeklere karşı utangaç. Nazlı, kız kardeşi Asu’ya düşkün, ailesinden uzakta kardeşine annelik yapıyor.

Hakan Kurtaş - Deniz
Sanatçı ruhlu, duygusal ve yetenekli Deniz; resim yapıyor, davul çalıyor, beste yapıyor. Her alanda yaratıcı ve yeni şeyler öğrenmeye aç oluşu ile mutluluk ya da depresyon dahil her duyguyu dorukta yaşıyor. Zeki kadınlara karşı özel bir ilgisi olan Deniz, ilişkilerinde sadık ve dürüst olmayı seviyor. 

Necip Memili - Hakan
Nilüfer’in kocası olan Hakan, kendine güvenen, tuttuğunu koparan biri. Ferit’le Nilüfer’in yolları ayrılınca da harekete geçmiş ve Nilüfer ile evlenmiştir. Ferit'e takıntısı olan Hakan onlara rakip olan büyük bir şirketin patronudur.

Öznur Serçeler - Fatoş
Deli dolu, güzel, neşeli, cıvıl cıvıl biri olan Fatoş, insan ilişkileri iyi, sabırlı ve alttan almayı bilen eğlenceli bir kadın. En büyük hayali zengin bir koca bulmak olan Fatoş tüm hayallerine ancak bu şekilde kavuşacağını düşünüyor.

İlayda Akdoğan - Asuman
Güzel, kıskanç, hırslı, zekasını kötü yönde kullanmaya meyilli bir genç kız olan Asuman, ablası Nazlı’yı sever ama bir yandan da delicesine kıskanır. Zengin bir koca bulmak için her şeyi yapabileceğini düşünen Asuman kötü olmaktan asla korkmayan, etrafında kendi gibi gözü yüksekte olan arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanıyor. 

Türkü Turan - Alya 
Güzel ve başarılı olmak için uğraşan bir şarkıcı olan Alya, Deniz’in ayrılmaya çalıştığı eski sevgilisi. Deniz'i çok seven Alya onun değişken tavırlarından dolayı bozulan dengesi sebebi ile depresif ve ne yapacağı belli olmaz tavırlara sahip. 

Alara Bozbey - Nilüfer
Demir ve Deniz’in kız kardeşi olan Nilüfer, ailenin problem çocuğudur. Doğumu sırasında annesi ölmüş babası tarafından sevilmediğini düşünerek büyüdüğü için şımarık ve kaprisli bir kız olmuştur. Gençliğinden beri Ferit'e aşık olmasına rağmen o’nu elde edemeyince şirketin hırslı çalışanı Hakan'la evlenmiştir.

Balamir Emren - Engin   
Genç, yakışıklı, sevimli biri olan Engin, Ferit ve Deniz ile aynı lisede okumuştur. Şirketin Finans konusundaki en yetkili kişidir. Çok çapkın, deli dolu, gözüpek, aklından geçeni söyleyiveren Engin, Başarısını çalışkanlığına ve zekasına borçludur. 

Berk Yaygın - Tarık
Ferit’in şoförlüğünü yapan Tarık, Ferit'in titiz ve takıntılı olduğu bilir ve onun için her şeye hassasiyet gösterecek kadar dikkatli bir sağ kolu oluyor. Tarık hiç beklemediği anda Fatoş'a aşık olacaktır.

Özlem Türkay - İkbal
Ferit’in asistanı olan İkbal, yıllarca babasının asistanlığını yapmıştır. Ferit ile İkbal arasındaki sonsuz güven ilişkisi İkbal’in de Ferit’in mutluluğu için canla başla çalışmasını sağlar. Yıllar içinde İkbal aile içerisinde de kabul görerek saygı duyulan biri haline gelmiştir. 

Alihan Türkdemir - Bulut
Demir ve Zeynep’in biricik oğulları Bulut, neşeli, zeki, yaşından çok daha olgun, sevimli ve fırlama bir çocuktur. Şımarık değil fakat ailesinin onu ne kadar sevdiğini biliyor ve yeri geldiğinde bu ilgiyi manipüle edebiliyor. 

Yeşim Gül - Leman
Ferit’in annesi Leman ailede birleştirici konumundadır. 

Irman Ünal - Zeynep 
Ferit ‘in kız kardeşi ve Demir’in karısı olan Zeynep; çocukluğundan beri aşık olduğu ve beraber büyüdüğü Demir ile evlenmiş. Enerjik, neşeli ve hassas ruhlu bir kadın.

Mert Yavuzcan - Demir
Demir, Ferit’in çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda da eniştesi. Ne Ferit kadar keskin hatları olan ne de Deniz kadar duygusal olan Demir, eşi Zeynep’e aşık.

Dolunay Dizisi Star Tv Dolunay Dizisi Dolunay Dizisi ne zaman başlıyor Dolunay Dizisi hangi kanalda başlıyor Dolunay Dizisi oyuncuları Dolunay Dizisi oyuncu kadrosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi