Dolunay 17.bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Dolunay’ın 17.bölüm fragmanı yayınlandı.

Dolunay 17.bölüm fragmanı yayınlandı

Başladığı günden bu yana izlenme rekorları kıran Star TV’nin sevilen dizisi Dolunay’ın 17.bölüm fragmanı yayınlandı.
Eğlenceli aşk öyküsü ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Dolunay’ın merakla beklenen ve yayınlanan 17.bölüm fragmanın da formaliteden gerçekleştirdikleri evlilik nedeniyle aynı evi paylaşmak durumunda kalan Nazlı ve Ferit giderek yakınlaşırken, Nazlı’nın apar topar evlenme kararı almasından şüphelenen Deniz ise Nazlı ‘yı sorularıyla köşeye sıkıştırmaya başlayacak. Ablası Nazlı’nın gerçekleştirdiği evliliğin sahte olduğunu öğrenen Asuman’ın bu durumu platonik aşık olduğu Deniz’e anlatıp anlatmayacağı merak konusu

16. Bölümde Yaşananlar:
Salı akşamları yayınlanan Dolunay’ın 16.bölümünde Ferit ile Nazlı Bulut’un velayetini alabilmek için formaliteden evlenme kararı almışlardı. Nikâha saatler kala ise balık almaya giden Nazlı’yı engellemek isteyen, Demet Nazlı’yı buzhaneye kapatmıştı. Nazlı’yı donmak üzere iken buzhaneden Deniz kurtarırken, bu durumdan kimsenin haberinin olmadığını öğrenen Nazlı ise son anda nikâh törenine yetişmişti.

Nazlı’nın evlenmesi ile birlikte boşluğa düşen Deniz ise eski sevgilisi Alya’ya geri dönme kararı almıştı.  Ferit ve Nazlı’nın evliliğinden sora Fatoş’a evlenme teklifi eden Engin ise Fatoş’tan net bir cevap almamıştı ve bu durum Engin’in Fatoş’tan şüphe etmesine neden olmuştu. Hakan’ın oyunu üzerine şirket araçlarında yasaklı madde ele geçirilen Ferit ise apar topar gözaltına alınmıştı.

Dolunay 17.Bölüm Fragmanı İçin Linke Tıklayınız

Dolunay Dolunay 17.bölüm fragmanı Dolunay fragmanı Dolunay dizisi Dolunay yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı