Dolunay 16. bölümde Nazlı ölecek mi

Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştı Dolunay’ın merakla beklenen 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

Dolunay 16. bölümde Nazlı ölecek mi

Başladığı günden bu yana izlenme rekorları kıran ve son olarak Nazlı ile Ferit’in evlenme kararı ile daha heyecanlı bir hal alan dizinin 16. bölüm fragmanın da düğün günü Demet tarafından soğuk hava deposuna kapatılan Nazlı, Deniz tarafından son anda ölümden kurtarılacak. Bu durumu fırsata çeviren Demet ise; Nazlı’nın korktuğu için düğüne gelmediğini düşünen Ferit’e Nazlı’nın Deniz’in evinde olduğunu söyleyecek.

Dolunay 15. Bölümde Yaşananlar
Star TV’nin sevilerek izlenen dizisi Dolunay’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan 15.bölümünde Bulut’un velayetini alabilmek için Nazlı ile evlenmeye karar veren Ferit, formaliteden yapılacak olan bu evliliğin inandırıcılığını arttırmak için yaptığı bir basın toplasıyla kararını herkese duyurmuştu.

Nazlı’nın bu durumu ailesine anlatması ise tepki almasına neden olurken Şirketteki haklarının teminatı olan Bulut’u kaybetmekten korkan Demet ise Nazlı’ya bir tuzak kurmuş ve onu soğuk hava deposuna kapatarak ölüme terk etmişti.

Hakan ve Demet Deniz’i n Bulut ve Nazlı’ya olan zaafını kullanarak onun şirkette bulunan oy hakkını kendilerine devir etmesini sağlamaları için ellerinden gelenleri yapsalar da Deniz’i bir türlü ikna edememişti ve bu durum Hakan’ı daha da hırslandırmıştı. Engin ise Fatoş’a duyduğu aşka daha fazla kayıtsız kalamayarak ona sonunda evlenme tekili etmişti. Fatoş ve Engin evlilik karalarının sevincinin yaşarken, Deniz ise Nazlı’ya duyduğu platonik aşkın açsıyla baş başa kalmış ve teselliyi eski aşkı Alya’nın kollarında aramıştı.

Dolunay 16. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Linke Tıklayınız

Dolunay 16. bölüm Dolunay 16.bölüm fragmanı Dolunay Dolunay dizisi Dolunay yeni bölüm fragmanı Dolunay Nazlı Nazlı Dolunay Ferit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor