Dolunay 14. bölüm fragmanı yayınlandı

Star TV ekranının sevilerek takip edilen dizisi Dolunay’ın merak edilen 14.bölüm fragmanı yayınlandı.

Dolunay 14. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerini, Özge Gürel (Nazlı) ve Can Yaman(Ferit) paylaşırken dizinin geri kalan oyuncu kadrosunda ise; Hakan Kurtaş (Deniz), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), İlayda Akdoğan (Asuman), Türkü Turan (Alya), Alara Bozbey (Demet), Emre Balamir (Engin), Berk Yaygın (Tarık), Özlem Türay (İkbal), Alihan Türkdemir (Bulut), isimlerin yer aldığı dizinin yayınlanan 14.bölüm fragmanı da Ferit Hakan’ın Demir ile Zeynep’in ölümünde parmağını olduğunu öğrenerek intikam planları hazırlayacak.
Bebeklerini aldırdıkları için Demet’e öfkeli olan Hakan onun canını yakmaya devam ederken, Demet ve Hakan aynı zamanda Nazlı aşık olan Deniz ile Nazlı karşılığında bir anlaşma yapacak.

13.Bölümde Neler Yaşanmıştı?
Başladığı günden bu yana reyting sıralamasındaki yerini korumayı başaran dizi Dolunay’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan 13.bölümünde Ferit evine gönderilen bir usb ile kendisinden alınan bilgileri Hakan’a Nazlı’nın kardeşi Asuman’ın verdiğini öğrenmişti. Bu durumdan Nazlı’yı da sorumlu tutan Ferit Nazlı’ya olan kızgınlığını ise; ortak olarak açtıkları restorandı kapatma kararı alarak göstermişti. Hayalleri yıkılan Nazlı ise; bu duruma içerleyerek Asuman’ı da alıp Antakya’ya geri dönme kararı almıştı. Hakan ise Demet’in bebeklerini aldırdığını öğrenerek çılgına döndü. 

Dolunay 14. bölüm fragmanı Dolunay 14. bölüm fragmanı izle Dolunay 14. bölüm Dolunay dizisi Dolunay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor