Doktorlardan İrem Derici Hayranlarını Üzecek Yasak

İddialara göre sağlık durumu hızla düzelen İrem Derici'ye doktorları tarafından olası durumlara karşı şehir dışına çıkma yasağı getirildi.

Doktorlardan İrem Derici Hayranlarını Üzecek Yasak

Özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre aşırı fazla, kilo verdiği için bir müddet yoğun bakımda tedavi altına alınan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’ye bu defa da şehir dışına çıkma yasağı getirildi.

16 günlük yoğum bakım tedavi sürecinin ardından durumu giderek iyi giden Derici, normal hasta odasına alınsa da doktorları tarafından ünlü şarkıcı için tedbirler alınmaya devam ediyor.

Geçirdiği rahatsız sebebiyle apar topar hastaneye kaldırılan İrem Derici, o dönem Ankara, İstanbul ve İzmir konserlerini iptal etmek durumunda kalmıştı.  Hayranları tarafından Deri’nin sahnelere ne zaman döneceği büyük bir merak konusu iken beklenen müjdeli haber geçtiğimiz günlerde İrem Derici’nin doktoru tarafından verilmişti.

Bu duruma çok sevinen İrem Derici ise müjdeli haberi hayranlarına kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı; 'Yoğun bakımda 16'ncı gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, süründüren ağrılar, boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha! Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik ellerinizden, kocaman dualarınızdandır. İyi geceler benim dev ailem.” Paylaşımı ile vermişti.

Özel magazin gazetesinde yer alan bir diğer habere göre sağlık durumu hızla düzelen ve konser yasağı kalkan İrem Derici doktoru tarafından verilen karar üzerine olası bir duruma karşı bir müddet daha şehir dışına konserlere çıkamayacak.

irem derici anekrosiya irem dericinin rahatsızlığı nedir irem derici nasıl zayıfladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor