Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor? Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı ?

Yeni yayın dönemiyle bir çok kanal ekranlara getireceği dizilerin fragmanlarını yayınlamaya ve yeni bölümlerin başlama tarihini açıklamaya başladı. Diriliş Ertuğrul'un meraklıları da yeni sezonla ilgili bekleyişlerini arttırdı.

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor? Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı ?

Dizilerin yeni yayın dönemiyle birlikte peş peşe açıklanan dizilerim yeni sezon başlama tarihleri belli olurken Diriliş Ertuğrul Dizisi'yle ilgili bir gelişmenin olmaması şaşırttı. 

Kayseritempo.org sitesi tarafından derlenen habere göre Diriliş Ertuğrul dizisinin başlama tarihi henüz belli değil. Çekimleri başlasa da daha çok kasrt çalışmaları tamamlanan dizinin 92. bölüm fragmanı da henüz hazırlanmış değil. Bir çok diziye rağmen, yapım konusunda biraz daha ağırdan alan Tekden Yapım'ın üstlendiği Diriliş Ertuğrul Dizisi'nin başlama tarihi olarak Ekim ayı gösteriliyor.

4. Sezon çekimleriyle birlikte ekran karşısına çıkacak olan ve diziden ayrılacağı söylenen Engin Altan Düzyatan'ın, bu yılda kadroda olacağı ve dizinin bu sezonda Diriliş Ertuğrul oalrak devam edeceği bilgisine ulaşıldı. Kayseri Tempo magazin ekibi tarafından ulaşılan bilgiye göre Diriliş Ertuğrul Dizisi'nin 92. bölüm fragmanıyla ilgili olarakta başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, çekimlerin en kısa zamanda başlayacağını ifade etti. Ayrıca diziden hangi alanda ayrılacağıyla ilgili bir bilgisinin de olmadığını söyleyen Engin Altan Düzyatan, bunu çekimler devam ettikçe göreceklerini de söyledi. 4. Sezonda da kadroda olduğu için en az 30 bölüm ölmeyeceğini garanti gören başrol oyuncusunun dışında ise dizinin yeni sezon ilk bölümü olan 92. bölümün ne zaman yayınlanacağı ise tam olarak belli değil.

Kayseri Tempo magazin servisinin araştırmalarına göre Diriliş Ertuğrul Dizisi'nin 92. bölüm çekimlerinin bu ay içerisinde tamamlanacağı ve gelecek ayda seyirciyle buluşacağı öğrenildi.

diriliş ertuğrul diriliş ertuğrul 92. bölüm diriliş ertuğrul 92. bölüm fragmanı diriliş ertuğrul yeni sezon ne zaman diriliş ertuğrul ne zaman başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı