Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Fragmanı

Büyük bir heyecan içinde geçen Diriliş Ertuğrul Dizisi'nin 114. bölümünün ardından gözler dizinin 115. bölümüne çevrildi.

Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Fragmanı

Çarşamba akşamları TRT ‘de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Saadettin Köpek’in bir türlü ölmemesi izleyicinin Köpek’e karşı olan hırsını artırırken Diriliş Ertuğrul’un 115. Bölüm özeti de merak konusu. Peki Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizide Günalp ile Ertuğrul arasında hesaplaşma yaşamış, Ertuğrul Bey Günalp’i öldürmemişti. Günalp özünde iyi bir karakterdir fakat Saadettin Köpek’e can borcu bulunmaktadır. Günalp ailesini çocuk yaşta kaybetmiş ve bunun üzerine Saadettin Köpek ona sahip çıkarak büyütmüştür. Durum böyle olunca Günalp kendisini Saddettin’e karşı sürekli borçlu hissetmektedir. Bir ara Ertuğrul’a inanmaya başlamış, Ertuğrul Bey de bunu farkedince Günalp’i bir çok kez öldürmekten vazgeçmiştir.

Aslıhan Hatun’un ölmesi ise herkesi çok üzmüştür. Saadettin Köpek’in yanına iyi niyetli gözükerek giden Aslıhan Hatun, onu bıçaklamış ve öldürmeye çalışmıştı. Saadettin Köpek’in şansı yine yaver gitmiş ve ölmemiş, Aslıhan Hatunu öldürmüştü. Bu olanların üzerine Köpek tedavi görüp uzun bir sefere çıktıktan sonra dönüşünde Sultan koltuğuna oturmak istiyordu.Diğer bir yandan Sultan Gıyaseddin, Saadettin’in ölüm fermanını hazırlamış Sivas valisi ile beraber Ertuğrul’un iş birliği ile Saadettin’i öldürecektir. Ertuğrul’un bulunduğu Kayı obasına adamlarını gönderen Saadettin herkesi öldürtmeyi planlamıştır.

Dizi de bu gelişmeler yaşanırken, bir yandan da Ertuğrul Saadettin’i insanları katlederken yakalamış ve ok fırlatmıştır. Peki Ertuğrul, Saadettin Köpek’ten intikamını alacak mı? Saadeetin Köpek’in sonu yaklaştı mı?

TRT Diriliş Ertuğrul Saadettin Köpek Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm TRT Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul TRT Diriliş TRT Ertuğrul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza