Dilara Aksüyek aldatıldı mı – Ünlü çiftin evliliği bu yüzden mi bitti

İstanbullu Gelin dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Dilara Aksüyek 2 yıllık sevgilisi Ceyhun Mengiroğlu tarafından aldatıldı mı?

Dilara Aksüyek aldatıldı mı – Ünlü çiftin evliliği bu yüzden mi bitti

Rüya dizisinde rol arkadaşı Hazal Filiz Küçükköse ile yakınlaştıkları ve güzel oyuncunun da bu nedenle evliliğini bitirdiği iddia edilirken yakışıklı oyuncunun da sevgilisini aldatıldığı söylendi.

Tuan Tunalı’yı rol arkadaşı Cengiz Mengiroğlu aldattığı iddia edilen Hazal Filiz KüçükKöse’nin bu duruma sessiz kalması da iddiaları güçlendirdi.

Diğer yandan Dilara Aksüyek’in aldatıldığı gündemde. Söylentilere göre oyuncu Tuan Tunalı ise ortaya atılan ihanet iddiaları sonucu eşi Hazal Fizil Küçükköse’ye boşanma davası açmıştı.

Hazal Küçükköse’nin Tuan Tunalı’ya ihanet ettiği iddiaları gündemi meşgul ederken ikilinin sevenleri tarafından merak edilen konuya Tuan Tunalı’nın avukatı tarafından yapılan basın açıklaması açıklık getirdi.

Tuan Tunalı’nın avukatı tarafından yapılan basın açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı; "Müvekilim ile Hazal Tunalı arasında halen devam eden boşanma davasında, tarafların aile mahremiyetine ilişkin hususlar olduğu kanaati ile bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Zira devam eden davada Türk örf ve ananelerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz."

Diğer yandan aldatılma iddialarına Dilara Aksüyek ve 2 yıllı sevgilisi Ceyhun Mengiroğlu tarafından da bir açıklama gelmedi.
 

Dilara Aksüyek Dilara Aksüyek ve sevgilisi ayrıldı mı Dilara Aksüyek Ceyhun Mengiroğlu Hazal Filiz Küçükköse Cengiz Mengiroğlu Tuan Tunalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor