Destek medya’dan iddialara yanıt geldi

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen güzel oyuncusu Başar Sayan’ın yazdığı romanıyla ilgili eleştirilere Destek medyadan yanıt geldi.

Destek medya’dan iddialara yanıt geldi

Geçtiğimiz günlerde Oyuncu Başak Sayan, Azra Kohen’in dizisi de çekilen 'Fi’ adlı kitabının, kendisinin 2010’da yazdığı ‘Bağlanma Korkusu’ adlı romanla bire bir aynı olduğunu iddia etmişti.

İki kitabın da yayıncısı olan Destek Medya Grubu'da iddiayı gülünç bularak 'İki kitap arasında İntihal (Aşırma) iddiasını gündeme getirecek hiçbir benzerlik bulunmuyor. Azra Kohen’in, Sayan’ın kitabının yayımlanmasından önce yazdığını belirtmek isteriz. Bu durumda Sayan’ın, Kohen’den özür dilemesi beklentisi içindeyiz”. açıklaması gelmişti .

Bu açıklama üzerine ise Başak Sayan yayın eviyle sözleşmesini mahkeme yoluyla sonlandırdığını açıkladı.Oyuncu, “Kitapların basıldığı tarihler Destek Medya Grubu tarafından bilinçli olarak kamuoyuna yanlış aksettirilmiştir. ‘Bağlanma Korkusu’ isimli kitabım 2011 yılında, ‘Fi’ isimli kitap ise 2013 yılında basılmıştır. Eğer bir özür söz konusu ise, bunu kamuoyunu yanlış bilgilendiren, bu sabaha kadar hâlâ yazarları olan bana karşı saldırgan ve yakışıksız bir dil kullanan, yayınevi yetkililerince dilenmelidir” şeklinde konuştu.

Başak Sayan Azra Kohen Bağlanma Korkusu Bağlanma Korkusu kimin romanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı