Deniz Seki Nikah İçin Gün Sayıyor

Ünlü şarkıcı Deniz Seki ile iş adamı Faruk Salman'ın evlenme kararı aldığı ve çiftin nikah yeri aramaya başladığı öğrenildi.

Deniz Seki Nikah İçin Gün Sayıyor

Verdiği röportajlarda, hapishane de kaldığı 4 yıllık süre boyunca, nişanlısı Faruk Salman’ın kendisini, hemen hemen her gün görmeye gelerek destek olduğunu ve böyle bir adama âşık olduğu için kendini oldukça şanslı hissettiğini belirten ünlü şarkıcı Deniz Seki, nişanlısı iş adamı Faruk Salman ile nikâh masasın oturmaya hazırlanıyor.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre, son günlerde sık sık hastaneye gittiği haberleri ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına açıklamada bulunarak hastaneye ameliyat olacak annesi ziyaret için gittiğini söylemiş ve hayranlarından annesi için dua istemişti.

Söylentilere göre ise; Deniz Seki’nin annesi Güler Seki kızına mürüvvetini görmek istediğini söylemiş.
Yine ortaya atılan söylentilere göre ise Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman Güler Seki’nin isteği üzerine bir an önce evlenme kararı aldı. Çiftin nikâh yeri de aradığı konuşulurken, törene sadece yakın sanatçı dostlarını çağıracakları da söylentiler arasın da yer aldı.

Deniz Seki Kimdir?
1970 İstanbul doğumlu olan Deniz Seki, TRT İstanbul kanalının açtığı sunuculuk sınavlarını kazanarak televizyon hayatına adım atmıştır.

Şarkıcı Deniz Seki sunuculuk yaptığı yıllarda ise Melih Kibar ile tanışarak müzik kariyerine başlamıştır.
Çıkardığı Hiç Kimse Değilim albümü ile müziksever tarafından oldukça beğenilen Seki sonraki yıllarda ise; Anlattım, Şeffaf, Aşkların En Güzeli başta olmak üzere bir çok başarılı albüm çalışmasına imza atarak müzik kariyerinde devam etmiştir.

deniz seki faruk salman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı