Deniz Çakır'dan takipçisine ince ayar

Afrika örgüsü saçları ile fotoğraf paylaşan Deniz Çakır, fotoğrafına olumsuz eleştiride bulunan bir takipçisine ayar çekti.

Deniz Çakır'dan takipçisine ince ayar

Ünlü oyuncu Deniz Çakır kendisine sosyal medya üzerinden olumsuz eleştiride bulunana takipçisine ayar verdi.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem’İ Deniz Çakır geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Afrika örgüsü yaptırdığı saçının fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Çakır’ın bir takipçisi ise bu fotoğrafın altına “ Kızın ölmüşsen burada saçını gösteriyorsun hiç yakıştıramadım. Diyerek eleştiride bulundu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol gereği kızını kaybeden Deniz Çakır ise takipçisine karşılık olarak “Bi doktoramı görünseniz?” cevabını verdi.

Deniz Çakır Kimdir?

1982 Ankara doğumlu olan Deniz Çakır, eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Mezun olduktan sonra İstanbul’a taşınan güzel oyuncu oyunculuk hayatına ise ilk kez; İsterse isimli dizide hayat verdiği Alev karakteri ile adım atmıştır.

Burada gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çakır sonraki yıllarda da Kadın İsterse, Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Yasak , Muhteşem Yüzyıl, Ya Sonra, İffet, Iron Man 2 en son ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.

deniz çakır edho eşkiya dünyaya hükümdar olmaz deniz çakır kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor