Demet Özdemir Ayrılık Acısına Daha Fazla Dayanamadı

Demet Özdemir ve Oguzhan Özyakup hayranlarına sonunda bekledikleri müjdeli haber geldi. ikili Şubat Ayında bitirdikleri birlikteliklerine yeniden başlama kararı aldı

Demet Özdemir Ayrılık Acısına Daha Fazla Dayanamadı

No:309 dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Demet Özdemir ile Beşiktaş’ın kaptanı Oğuzhan Özyakup ayrılığa daha fazla dayanamayarak barıştı.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; ünlü çift Şubat ayında başladıklarını birlikteliklerini 1 ay önce bitirmişlerdi. Fakat iddialara göre çift bu ayrılığa daha fazla dayanamadı ve barıştı.

Birlikteliklerini magazin gündeminden uzak yaşayan ikiliyi magazin sitesinde yer alan habere ortak bir arkadaşları Yeniköy’de bulunan evlerinde barıştırdı.

Demet  Özdemir Kimdir?

1992 Kocaeli doğumlu olan Demet Özdemir, başarılı dansçılık performansı ekranlarda ilk olarak, Mustafa Sandal’ın klibinde gösterdiği performansla ekranlara taşımıştır.

Güzel oyuncu ilk olarak ise oyunculuk hayatına Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile adım atmıştır.
Burada gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, sonraki yıllarda ise; Kaçak Gelinler, Tut Sözünü, Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, gibi birçok dizi projesinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

1992 Zaandam, Hollanda doğumlu olan Oğuzhan Özyakup, futbol kariyerine Zaandam Türk Spor takımında yer alarak başlamıştır. Başarılı futbolcu 2002 yılına gelindiğinde ise; AZ Alkmaar altyapısına seçilmiştir.

 Oğuzhan Özyakup’un ailesi aslen Trabzon Maçka kazasısındandır. Özyakup’un babası Muzaffer Özyakup’un bir zamanlar futbolcu olduğu, ve kendisininde oğlu  Oğuzhanın futbola başladığı  zamanlarda Zaandam Türk Spor’da yıllarca futbolcu olarak yer aldığı ve 7 yılda hakemlik yaptığı bilinmektedir.

demet özdemir demet özdemir kimdir oğuzhan özyakup oğuzhan özyakup kimdir demet özdemir sevgilisi no309
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Canlı yayında intihar etti
Canlı yayında intihar etti