Demet Akalın'dan Takipçisine İnce Ayar

Demet Akal'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafını eleştiren takipçisiyle polemiğe girdi.

Demet Akalın'dan Takipçisine İnce Ayar

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre son zamanlarda giyim ve aksesuarlarına harcadığı yüksek miktarlarla magazin gündeminde yer alan Demet Akalın kendisini eleştiren takipçisine ince ayar çekti.

Habere göre; ünlü popçu Demet Akalı’ın sosyal medya hesabından şık bir giysi ile çekindiği fotoğrafını paylaştı.
Ünlü ismin bir takipçisi ise son günlerde giyime harcadığı paralarlar ile gündemden düşmeyen Demet Akalın’a eleştiri niteliğinde “Markalar karmaşası Demet kız gucci gucciliğinden diyor, diyorluğundan kurtulmak istiyor gibi duruyor, ne güzel birleştiremiyorsun parçaları” yorumunda bulundu.

Bu yoruma kayıtsız kalmayan ünlü popçu Demet Akal’ın ise takipçisine; “Üstümdeki ucuz bir İtalyan markası, önemli olan bende Gucci gibi durması. Bu kapak sana bir yıl yeter.” Cevabını verdi.

Demet Akalın Kimdir?

1972 Kocaeli doğumlu olan Demet Akal’ın 2010 yılında yaptığı parçalar ile hiti yakaladı ve hit oldu. Şimdiye kadar 3 evlilik yapan sanatçımızın son evliliğiyle birlikte 1 çocuğu vardır. Sanatçımız Hande Yener ile girdiği sözlü tartışmalarla birçok kez magazin gündemine oturmuştur.

Pop müziğin yanı sıra biraz dertli olan parçaları olduğu için tepki uyandırdı fakat bunun bir Akalın tarzı olduğunu benimsemiştir.

Altın kelebek ödülünü alarak başarısını kanıtlamıştır. 2015 yılının en çok satan albümünü yaparak tarihe geçmiştir.
Sanatçımız pop hayatının yanı sıra isminin duyulması ve artık ünlü bir hal alması ile birlikte hayırseverliğini de sosyal medya hesabından Kayseride birine yardım ederek göstermiştir. Kayseride nafakasını ödeyemeyen bir babaya yardım etmiştir.

 

demet akalın hande yener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı